گروه طراحان پارتیشن ساز با تکیه بر ابزارآلات و تکنولوژی روز دنیا پارتیشن شیشه ای فریم لس را با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و اجرا می نمایند.

در صنعت مبلمان اداری بنا به درخواست مدیران فضاهایی با بازتاب نور بیشتر و وسعت دید بالاتر موردنیاز می باشد. از این نوع پارتیشن اصولاً در فضاهای لوکس و مدرن اداری استفاده می شود.
شاخصه این نوع پارتیشن ظرافت، قطر کمتر نسبت به پارتیشن های دیگر، بازتاب هرچه بیشتر نور و وسعت دید بالاتر می باشد.در این نوع محصول از شیشه سوپرکلیر 10 میل سکوریت به همراه فریم استیل و آلومینیوم استفاده می گردد و درب ها به صورت لولا و رولینگ که بازشو آن به صورت ریلی می باشد ،نصب می شود. این نوع پارتیشن را لزوماً تا سقف اجرا می کنند که این امر باعث عایق شدن فضا در برابر صدا و استحکام بالاتر پارتیشن می گردد.
پارتیشن های شیشه ای در قسمتهای مختلف دفتر اداری مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین برای کنترل دید بر روی آن می توان از طرح های مختلف استیکر بهره برد. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با پارتیشن اداری مدرن این مجموعه در ذیل تصاویری از نمونه های اجرا شده آن را به اشتراک گذاشتیم که شما را به مشاهده آنها دعوت می نماییم.
برای طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس دفتر اداری خود با مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.