مجموعه پارتیشن ساز پارتیشن های اداری چوبی را در طرح های گوناگون شامل پارتیشن تک جداره ام دی اف،پارتیشن دوجداره عمودی ام دی اف ، پارتیشن دوجداره افقی ام دی اف و پارتیشن تمام ام دی اف ،تولید و اجرا می نماید.در این بخش به توضیح در خصوص پارتیشن چوبی(تمام ام دی اف) می پردازیم.

در برخی موارد در دفاتر اداری به دلیل کنترل کامل دید و یا طراحی خاص محیط نیاز به پارتیشن های تمام ام دی اف احساس می شود. در این پارتیشن ها به هیچ عنوان از شیشه و پرده کرکره فلزی استفاده نمی شود و تمام قسمت های پارتیشن با ام دی اف پوشانده می شوند. این سری از پارتیشن ها بیشتر در مراکز درمانی و آرایشی مورد استفاده قرار می گیرند.
پارتیشن های تمام ام دی اف قابلیت اجرا به صورت کوتاه ،نیمه و تا سقف را دارا هستند. این سیستم به علت استفاده از ام دی اف با طرح چوب ،زیبایی خاص خود را دارد و بیشتر برای فضاهایی مناسب هستند که از نور محیطی یا طبیعی کافی در دو طرف پارتیشن بهره می برند.
برای طراحی و اجرای ایده آل پارتیشن چوبی شرکت خود با مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده انواع مدل های پارتیشن ام دی اف تولیدی مجموعه پارتیشن ساز از قسمت گالری تصاویر سایت این مجموعه به آدرس www.partitionsaz.ir دیدن نموده یا با شماره های 09124398678 – 09121054610 تماس حاصل فرمایید.