پارتیشن شیشه ای فریم لس با پروفیل آلومینیوم مشکی یکی از جدیدترین محصولات در چهارچوب پارتیشن های شیشه ای می باشد که پروفیل های آن جزو بروزترین محصولات در این زمینه و تولید کشور ایتالیا هستند و به علت زیبایی و خاص بودن آن طرفداران بسیاری را به خود جذب نموده است.از خصوصیات بارز پارتیشن شیشه ای فریم لس می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

1-کیفیت و استحکام بالای پروفیل آلومینیوم فریم پارتیشن.
2-ظرافت پروفیل بدون تاثیر در قدرت و استقامت فریم شیشه و چهارچوب.
3-استفاده از یراق آلات درجه یک و روز دنیا که با کیفیت بسیار بالایی طراحی و تولید شده و همگی محصول اروپا می باشند.
4-داشتن بالاترین عایق صوتی ممکن در سیستم پارتیشن بندی اداری به علت استفاده از قطعات لاستیکی در اطراف چهارچوب دربها که این قطعات لاستیکی به گونه ای طراحی شده اند تا پارتیشن های شیشه ای فریم لس نه تنها از نظر صدا بلکه از لحاظ حرارتی و برودتی نیز عایق شوند.
5-امکان ارائه پارتیشن شیشه ای با چهارچوب درب و بدون آن.
در ذیل توجه شما را به دیدن تصاویری از نمونه های اجرا شده پارتیشن شیشه ای فریم لس با پروفیل آلومینیوم مشکی که توسط مجموعه پارتیشن ساز انجام شده،جلب می نماییم.

 مجموعه پارتیشن ساز با سالها فعالیت در حیطه مبلمان اداری، آماده طراحی و اجرای تخصصی و بروز پارتیشن بندی دفتر کار شما می باشد.برای دیدن نمونه کارهای اجرایی این مجموعه از وب سایت ما به نشانی www.partitionsaz.ir دیدن فرمایید یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید.