امروزه با توجه به کوچک شدن ابعاد فضاهای اداری و در برخی موارد برای زیبایی و داشتن دید و نور طبیعی کافی استفاده از پارتیشن های شیشه ای در دفاتر اداری مدرن بسیار رایج شده است. مجموعه پارتیشن ساز طی سالها تجربه و ارائه خدمات در زمینه پارتیشن های تک و دوجداره ام دی اف و پارتیشن های تک جداره شیشه ای این بار به لحاظ درخواست های مکرر مشتریان خود درخصوص ارائه پارتیشن های شیشه ای فریم لس به همراه پروفیل و یراق آلات با رنگ مشکی مات ،به صورت کاملاً انحصاری اقدام به کامل کردن این محصول شامل پروفیل آلومینیوم، لولا و دستگیره مشکی در انبارهای داخل کشور و عرضه آن نموده.

مجموعه پارتیشن ساز با ارائه بهترین و سریع ترین خدمات در زمینه پارتیشن های شیشه ای و با بهره گیری از یراق آلات با کیفیت اروپایی (مرونی و هوپه) و فریم های آلومینیوم BM ایتالیا یکی از با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین سیستم های پارتیشن اداری را در ایران ارائه می دهد.برای درک بهتر موضوع و آشنایی شما دوستان عزیز با این محصول جدید ، تصاویری از پروژه های اجرایی این مجموعه از پارتیشن شیشه ای با یراق مشکی را به اشتراک می گذاریم.

*نمونه پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم مشکی و یراق آلات نقره ای:

 

*نمونه پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیوم و یراق آلات مشکی:

برای طراحی و اجرای بی نظیر و حرفه ای پارتیشن شیشه ای شرکت خود با امکان انتخاب در خصوص نوع شیشه ، پروفیل آلومینیوم و رنگ بندی دلخواه یراق آلات و فریم پارتیشن خود با مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.