در سالهای اخیر با توجه ویژه ای که طراحان داخلی و مدیران شرکتها به فضای داخلی دفاتر کار نشان دادند به نتایج بهینه و موثری در بالا بردن کارایی کارمندان و همچنین رضایت مشتریان خود دست یافتند که این امر در نهایت منجر به تغییر چهارچوب تعریف شده از دکوراسیون قدیم فضاهای اداری گردید. یکی از آیتم هایی که در این سیستم فرمت خود را به انواع جدیدتر خود تغییر داد ، پارتیشن های اداری می باشد.

همانطور که در عکس های به اشتراک گذاشته شده ذیل می بینید طراح برای تفکیک برخی از قسمتهای این شرکت شامل اتاق مدیران و اتاق جلسات به جای استفاده از انواع قدیمی پارتیشن اداری که پارتیشن های تک و دوجداره ام دی اف می باشد،اقدام به بهره بردن از پارتیشن شیشه ای فریم لس نموده است که در تصاویر ذیل تفاوت آنها بسیار مشهود می باشد.
این پارتیشن شیشه ای تک جداره زیبا در شرکت Grauforz که در زمینه خرید و فروش و توزیع محصولات فولادی در سطح جهانی مشغول به فعالیت می باشد، نصب گردیده است. شرکت Grauforz مسئولیت طراحی و اجرای معماری داخلی دفتر کار خود را جهت گسترش کاری و شناخته شدن به عنوان برندی جهانی به شرکت Anagrama سپرد.
برای طراحی استاندارد و اجرای بی نظیر پارتیشن شیشه ای شرکت خود با مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه در خصوص پارتیشن اداری مناسب فضای موجود خود بهره مند شوید.