در ذیل شاهد استفاده به جا و مناسب از پارتیشن تمام شیشه تک جداره در فضای داخلی شرکت سرمایه گذاری و توسعه CDPQ هستید که به دکوراسیون داخلی محیط اداری فوق جلوه خاصی بخشیده است.

شرکت Espace CDPQ که در مونترال- کشور کانادا قرار دارد در سال 2017 به منظور گسترش فعالیت خود و ایجاد فضاهای کاری جهت تعامل مابین کارکنان ،انجام کار مشترک و به کارگیری خلاقیت های فردی ،تصمیم گرفت فضای داخلی خود را که مساحتی حدود 20000 مترمربع را به خود اختصاص داده است با اصول و زیبایی وصف ناپذیر دیزاین نماید و بدین منظور از شرکت Lemay دعوت به همکاری نمود.
همانطور که در عکس های به اشتراک گذاشته شده ذیل می بینید پارتیشن تمام شیشه به دلیل عبور بی نظیر نور، حس دلباز بودن محیط و تعامل مناسب بین پرسنل و همینطور شیشه های آن به عنوان فضایی خاص جهت ثبت شعارهای تبلیغاتی شرکت یا تکمیل کننده طراحی جهت درج نام بخش مذکور و یا شماره اتاق با فونت یا رنگ بندی متمایز از اصلی ترین آیتم های به کار رفته در دکوراسیون داخلی اداری شرکت Espace CDPQ می باشد.
برای طراحی و اجرای موفق و منحصر به فرد پارتیشن تمام شیشه شرکت خود با بهره مند شدن از بهترین و متنوع ترین یراق آلات و فریم آلومینیوم با مجموعه پارتیشن ساز تماس بگیرید.