امروزه پارتیشن های اداری موجود در بازار بسیار متنوع بوده و از بارزترین خصیصه آنها استفاده از این محصول جهت تفکیک فضاهای داخلی گوناگون و حفظ حریم شخصی افراد می باشد.

یکی از انواع پارتیشن های اداری که در سالهای اخیر به دلیل رعایت خصایص فوق و علاوه بر آنها عبور مناسب نور طبیعی ،دلباز بودن محیط و عایق صوتی و برودتی و حرارتی ایده آل ،طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است پارتیشن شیشه ای تک جداره می باشد که به علت باز بودن دست طراح و مشتری برای انتخاب نوع شیشه، نوع و رنگ بندی پروفیل آلومینیوم و یراق آلات ، احساس رضایت آنها را در بر داشته است و مجموعه پارتیشن ساز با افتخار آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد.
برای آگاهی بیشتر شما عزیزان در خصوص القای حس زیبایی وصف ناپذیر این محصول به دکوراسیون داخلی دفاتر اداری تصاویری از این پارتیشن اداری زیبا را در شرکت Autodesk به اشتراک می گذاریم که در سال 2016 کار طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آن توسط شرکت طراحی و معماری Revel به انجام رسیده است.
برای طراحی و اجرای حرفه ای و زیبای پارتیشن اداری موردنیاز شرکت خود به صورت پارتیشن شیشه ای فریم لس با شیشه های رنگی و شفاف و همینطور فریم و یراق آلات متنوع ، با مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.