شرکت نرم افزاري و فن آوري Cisco در سال 2017 به منظور بهبود روند رو به پيشرفت و گسترش شرکت خود تصميم به بازسازي دفاتر کار خود در فضايي به متراژ تقريبي340000 مترمربع گرفت و مسئوليت طراحي و اجراي اين مهم را به شرکت NELSON سپرد.

از بارزترين نکات موفق و چشمگير در طراحي فوق مي توان به استفاده به جا از پارتيشن شيشه سکوريت براي جداسازي اتاق ها و قسمتهاي مختلف شرکت Cisco و در نتيجه تامين بهينه نور طبيعي در فضاي کار و بالا بردن راندمان کاري کارکنان و همچنين ارائه يک محل کار پررونق و پر جنب و جوش براي کارکنان ارزشمند آن با به کارگيري رنگهاي شاد و زنده و اشکال و مدل هاي زيباي اجرا شده براي هر قسمت از جمله فضايي جهت ملاقات هاي غير رسمي، اتاق بازي، اتاق آموزش و قسمت انتظار اشاره نمود. شرکت Cisco علاقه مند به ايجاد يک محيط فيزيکي که شيوه هاي کار سازگار را تشويق مي کند ، مي باشد و بر انعطاف پذيري و انتخاب براي نيروي کار خود تأکيد دارند.
براي انتخاب و سفارش پارتيشن شيشه سکوريت فضاي اداري شرکت با مجموعه پارتيشن ساز تماس حاصل فرماييد و از مشاوره رايگان و بازديد فضاي موجود شرکت خود توسط کارشناسان مجرب اين مجموعه بهره مند شويد.