امروزه در دکوراسیون داخلی دفاتر خاص و مدرن اداری از پارتیشن های شیشه ای فریم لس جهت جداسازی بخشهای مختلف این قسم از دفاتر کار همچون اتاق جلسات، اتاق کارمندی و مدیریت و... و علاوه بر آن تاثیر مستقیم این محصول در زیبایی محیط استفاده می گردد.

پیرو مطلب بالا در ذیل شاهد تصاویری زیبا و جذاب از دکوراسیون Initiative Media که در نیویورک-ایالات متحده آمریکا واقع گردیده هستید که در سال 2014 با کمک پارتیشن تمام شیشه تک جداره توسط شرکت Ted Moudis Associates طراحی و اجرا گردیده است.
همانطور که می دانید در شرکت های بزرگ دو مقوله کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری از اهمیت ویژه ای برخوردار است ولیکن در این فضای اداری کارفرما در پی این موضوع بود که چگونه فضای فیزیکی آنها می تواند فرهنگ سازمانی پر جنب و جوش خود را نشان دهد و بدین منظور شرکت Ted Moudis Associates به طرز هوشمندانه ای با بهره گیری از رنگ بندی شارپ و زنده و همچنین مبلمان و دیزاین مدرن قادر گردید طرح ماندگاری را ثبت نماید.
برای طراحی و اجرای معماری داخلی شرکت خود با کمک دکور پارتیشن شیشه با حق انتخاب در خصوص نوع و رنگ بندی پروفیل و همینطور شیشه و یراق آلات مربوطه با مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.