در ذیل شاهد عکس های زیبایی از پارتیشن اداری مدرن دفاتر کار Brainly در Krakow- کشور لهستان هستید که در سال 2018 دکوراسیون این محیط اداری زیبا توسط شرکت Colliers International به زیبایی هر چه تمام تر طراحی و اجرا گردیده است.

تیم طراحی Colliers International با مهارت و خلاقیت فوق العاده فوق خود توانستند ماهیت فیزیکی دفاتر این شرکت را از یک فضای اداری قدیمی زیر شیروانی با مشکلات عمده و فراوانی همچون کم بودن اتاق جلسات و دیزاین نامطلوب به یک شرکت فن آوری پویا و در حال رشد و گسترش به دفتری با دکوراسیون داخلی گرم و جذاب در حالی که کارکنان آن تمایلی به اعمال تغییرات نداشتند ، تغییر دهند.
در این میان آیتم ها و عوامل گوناگونی در موفقیت تیم طراحی داخلی آن دخیل بودند که در این میان می توان به جداسازی بخش های مختلف این دفتر اداری با پارتیشن شیشه ای و فریم آلومینیوم مشکی جهت تامین مناسب نور طبیعی اشاره نمود. استفاده از چوب با رنگ روشن در مبلمان اداری و برخی قسمتها، آجر در دیوارهای داخلی ،کف ترکیبی با متریال های متفاوت و زیبا همچون موکت، پارکت، سرامیک پورسلان و... و از همه مهمتر به کار بردن گیاهان سبز از آیتم های برجسته دیگر می باشد که در جذابیت محیط اداری دفاتر Brainly تاثیر بسزایی داشته است.
برای پارتیشن بندی اداری مدرن دفتر کار خود با کارشناسان ما در مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.