در ذیل شاهد تصاویر زیبایی از معماری داخلی دفاتر EY در آمستردام- کشور هلند هستید که در طی سالهای 2013 الی 2017 به شکل کنونی در آمده است. شرکت معماری Fokkema & Partners مسئولیت طراحی و اجرای دکوراسیون این مجموعه که جزء اولین دفاتر EY در سر تا سر دنیا می باشد و مفهوم جدید جهانی کار را طبق دستورالعمل های طراحی EY در فضای داخلی فوق به کار بسته است را با وجود چالش های فراوان بر عهده گرفت و همانطور که ملاحظه می فرمایید نتیجه کار رضایت بخش بوده است.

تیم طراحی Fokkema & Partners با انتخاب سبک مدرن و خلق فضاهای جذابی برای مواردی همچون دیدار، تمرکز و همکاری و انتخاب رنگ خنثی در کل فضا و بکارگیری رنگ زرد در میز، مبلمان اداری و در کفپوش برخی قسمتها جهت بالا بردن جذابیت کار موفق به ثبت خلاقیت و ایده های نوین خود در این محیط اداری زیبا گردید.
از نکات برجسته به کار رفته در دیزاین داخلی شرکت EY می توان به استفاده از پارتیشن آلومینیومی تکجداره با پروفیل به رنگ مشکی جهت تفکیک بخشهای گوناگون این دفتر اداری همچون اتاق کارمندی با طراحی باز، اتاق جلسات، اتاق مدیریت و... اشاره نمود.
قابل ذکر است هدف از بهره بردن از پارتیشن شیشه ای فریملس در طراحی فضای اداری فوق می توان به محیطی سرشار از نور روز و همینطور حفظ شفافیت و حریم خصوصی اشخاص اشاره کرد.
برای طراحی و اجرای پارتیشن شیشه شرکت خود با کارشناسان ما در مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.