طراحی دفاتر اداری با سبک مینیمال به طور چشمگیری در حال افزایش است. دفاتری ساده با استفاده از رنگ های خنثی و وسعت دید محیطی در تمامی قسمتهای ساختمان با بهره بردن از طراحی داخلی به صورت سالن باز و پارتیشن شیشه ای برای برخی از بخشها از ویژگی های بارز این سبک محسوب می شود. استفاده از پارتیشن های شیشه ای فریم لس برای گستردگی زاویه دید و بزرگتر دیده شدن محیط داخل ساختمان دراین سبک از طراحی داخلی بسیار شایع می باشد.این نوع از پارتیشن ها که با بکارگیری شیشه های تمام قد در ساختار کلی آنها باعث انتقال سخاوتمندانه نور به محیط های پیرامون خود می گردند، می توانند بستر مناسبی را برای تبلیغات یا مدیریت منابع انسانی در داخل مجموعه ها ایفا نمایند بدون آنکه در انتقال نور کوچکترین خللی به وجود بیاید.
این قسم از پارتیشن های تمام شیشه از شیشه های 10 میلیمتری سکوریت سوپرکلیر تشکیل شده است که فریم آلومینیوم بسیار مقاوم و در عین حال ظریفی به ابعاد 2x2 آن را احاطه نموده است.جهت تراز و استحکام بالای شیشه ها در این قاب از قطعات ظریفی با نام H یا چسب UV در مابین شیشه ها استفاده می گردد. قابل ذکر است این محصول تا ارتفاع 340 سانتی متر قابلیت اجرا دارد که این امر با وجود شیشه های بلند و تمام قد در نوع خود بی نظیر می باشد. این نسل از پارتیشن های شیشه ای تاثیر بالایی در شکست صدا ایفا می نماید و با توجه به هزینه پایین آن قابل رقابت با پارتیشن های دوجداره می باشند.
در ذیل شاهد عکس های زیبایی از طراحی داخلی یک دفتر اداری هستید که در زمینه واردات و اجرای سنگهای طبیعی مشغول به فعالیت می باشد و معماری و دکوراسیون داخلی آن به سبک مدرن طراحی و اجرا گردیده است.تیم طراحی در فضای داخلی این مجموعه برای جداسازی بخشهای مختلف از یکدیگر بسیار هوشمندانه عمل کرده و از پارتیشن شیشه تک جداره استفاده نموده است. از نکات برجسته و جذاب در پارتیشن بندی انجام گرفته فوق می توان به بهره بردن از رنگ خاکستری در پروفیل آلومینیوم، استفاده از دربهای تمام قد بلند و طراحی متقارن اشاره نمود. به طور کل این دیزاین جسورانه با کمک پارتیشن فریم لس موجب ایجاد روحیه خلاق و پویا در کارمندان و مدیران این شرکت گردیده است.
این طور که به نظر می رسد هدف اصلی مدیران شرکت مذکور از بکارگیری پارتیشن اداری شیشه ای با ارتفاع زیاد به نمایش گذاشتن بهینه محصولات خود در قالب بسیاری از فضاهای داخلی کار شده در این مجموعه با سنگهای نفیس و شیک جهت نشان دادن هویت و عملکرد خود می باشد. تیم طراحی با خلاقیت وصف ناپذیر خود و تغییر رنگ نور در دو طرف پارتیشن شیشه ای توجه افراد را به سمت فضاهای داخلی و به رخ کشیدن محصولات شوروم خود معطوف کرده است که همانطور که مشاهده می نمایید در این امر بسیار موفق بوده است.
طراحان داخلی در این ساختمان ارتفاع پارتیشن آلومینیوم را 320 سانتی متر در نظر گرفته بودند که متعاقباً ارتفاع درب ها نیز مطابق ارتفاع پارتیشن شیشه به کار رفته بسیار بلندتر از حد معمول اجرا شده است تا نور و همچنین زیبایی فضا را دو چندان نماید. یراق آلات استفاده شده در دربهای پارتیشن یکی از بهترین و مقاوم ترین نوع یراق آلات ساخته شده برای این نسل از پارتیشن ها می باشد که در آزمایشات صورت گرفته هر یک از لولاها امکان تحمل 100 کیلوگرم وزن را داراست.
مجموعه پارتیشن ساز با سالها فعالیت و تجربه در خصوص طراحی و اجرای انواع پارتیشن اداری و دیوایدر جداکننده ، آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید.