در سالهای اخیر در اکثر دفاتر کار مدرن استفاده از پارتیشن شیشه ای رنگی برای جدا کردن اتاق جلسات از باقی قسمتها ، نتایج بسیار جالب و مثبتی را از دید کارکنان و مشتریان این مجموعه ها در پی داشته است. از آنجایی که اتاق کنفرانس همیشه فضایی بسته با میز و تعداد صندلی های متناسب با هر فضا و بخشی جهت مذاکره با مشتریان یا تصمیم گیری های مهم شرکتی می باشد ، بهره بردن از پارتیشن شیشه ای فریم لس این امکان را به مدیران، کارمندان و مشتریان دفاتر اداری مدرن می دهد که در محیطی با شکست صدای معقول و حداکثری و باز بودن وسعت دید در این گونه اتاقها به کار، تصمیم گیری و فعالیت خود با خیالی آسوده ادامه دهند که این امر یکی از نشانه های روشنفکری و شفافیت در عملکرد مجموعه ها به حساب می آید. در فضاهایی که اتاق جلسات آنها با پارتیشن شیشه ای تک جداره تفکیک شده اند مشتری با دیدن تکاپو و فعالیت روزانه پرسنل و مدیران، شعارهای تبلیغاتی حک شده بر روی شیشه پارتیشن ها و به طور کل نظم مشاهده شده در سیستم به میزان توانمندی مجموعه پی برده و تمایل بیشتری به عقد قراردادهای کاری پیدا خواهد کرد.

همانطور که در تصاویر زیبای به اشتراک گذاشته شده ذیل مشاهده می نمایید یکی از مجموعه هایی که از پارتیشن شیشه ای رنگی استفاده نموده است یک دفتر فروش واحدهای مسکونی برجی در تهران می باشد. این شرکت بسیار هوشمندانه اتاق جلسات خود را با پارتیشن تک جداره فریم لس و فریم آلومینیوم و یراق آلات دربها به رنگ مشکی از باقی قسمتها جدا نموده و فضایی جذاب و منحصر به فرد را خلق کرده است. این پارتیشن ها که دارای درصد بالایی شکست صدا هستند فضای امنی را برای برگزارکنندگان جلسات ایجاد نموده و در عین حال با ویژگی های مثبتی همچون وسعت بالای دید محیطی ، استفاده مناسب از نور طبیعی فضا و رصد تحرک و فعالیت های انجام گرفته روزانه در شرکت مذکور جزو گزینه های اصلی و غیر قابل تغییر برای آنها به شمار می آید چون به موفقیت و جذابیت ایده خود ایمان داشتند.


با نگاهی اجمالی به عکس های پروژه مذکور دو آیتم به طور واضح از زیبایی و جذابیت بالایی برخوردار هستند. یکی از آنها استفاده از رنگ زرد در یکی از دیوارها و صندلی های کنفرانس قرار گرفته در این اتاق و دیگری بکارگیری مناسب پارتیشن تمام شیشه با پروفیل آلومینیوم ظریف به رنگ مشکی می باشد که این امر باعث باعث ایجاد کنتراست رنگ زرد اکتیو با رنگ خاکستری و مشکی استفاده شده در این فضا گردیده است.


در پارتیشن های بکار رفته در این مجموعه برای ایجاد امنیت بیشتر شیشه ها از پروفیل های مشکی به ابعاد 2x3 سانتیمتر که محصول شرکت BM می باشد استفاده شده است. این پروفیل ها در عین ظرافت از مقاومت بالایی برخوردار هستند. رنگ مشکی به کار رفته در این سری از پروفیل ها از جنس الکترواستاتیک بوده و خاصیت ضد خش را نیز داراست. این سری از پروفیل ها که بصورت فریم اطراف شیشه ها را در بر می گیرند وظیفه استحکام پارتیشن شیشه ای را بر عهده دارند. برای کنترل صدا در این نسل از پارتیشن های شیشه ای از نوار لاستیکی مخصوص در دو طرف شیشه ها استفاده می گردد.
فریم دربهای بکار رفته در این قسم از پارتیشن های فریم لس بسیار ظریف و مستحکم می باشند تا قدرت نگهداری وزن این دربهای شیشه ای را داشته باشند. بر روی پروفیل این دربها یک دماغه ایجاد شده که فاصله فی مابین شیشه و چهارچوب درب را می پوشاند که برای عایق کردن فضاهای اطراف نقش بسزایی را ایفا می نماید. دستگیره ها و لولاهای بکار گرفته شده در این دربها با فرم ظاهری چهارچوب منطبق بوده و از معتبرترین برند های اروپایی تهیه شده اند.
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و فعالیت در خصوص تولید و نصب انواع پارتیشن اداری این امکان را به شما دوستان عزیز می دهد که از پارتیشن شیشه ای رنگی با حق انتخاب در زمینه رنگ پروفیل پارتیشن شیشه ای درخواستی خود متناسب با دکوراسیون فضای اداری تان استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تخصصی ما با شماره های 09124398678 و 09121054610 در تماس باشید.