پارتيشن هاي شيشه اي تک جداره به علت جذابيت و محبوبيت بالاي خود در بين مخاطبين با سليقه ها و حرفه هاي گوناگون بسيار مورد توجه قرار گرفته اند. در اين ميان نکته مهم انتخاب صحيح اين محصول از نظر بالا بودن کيفيت و زيبايي وصف ناپذير آن با توجه ويژه به نکاتي همچون ظرافت پروفيل آلومينيوم، شيشه با کيفيت بالا و يراق آلات درجه يک و به طور کل اجراي آن بر اساس اصول و قواعد تخصصي و درست آن مي باشد که رعايت موارد ذکر شده علت اصلي استفاده از اين دسته از پارتيشن ها در اکثر دفاتر کار اداري لوکس گرديده است.
پارتيشن شيشه اي فريم لس در ديد اوليه به لحاظ شباهت بسيار زياد از نظر کارايي با جداکننده هاي فضاي خارجي مانند شيشه هاي دهانه فروشگاه ، افراد را چه از لحاظ انتخاب آيتم صحيح براي فضاي داخلي خود و چه از نظر قيمت دچار سردرگمي در بازار مي کنند ولي موضوع اصلي اين است که براي تصميم درست بايد موشکافانه به قضيه نگاه کنيد به طور مثال در ساختار شيشه هاي فضاي خارجي از پايين ترين نوع شيشه به لحاظ کيفي استفاده مي گردد ولي در پارتيشن هاي تمام شيشه به لحاظ بکارگيري اين پارتيشن ها در دکوراسيون داخلي فضاهاي اداري لوکس و خاص نمي توان از شيشه اي با موج ، حباب و يا مشکلات ديگر استفاده نمود.
امروزه در بازار اقسام متنوعي از پارتيشن شيشه اي جهت جداسازي دفاتر اداري با قيمت هاي متفاوت وجود دارد که در اين مبحث براي آگاهي شما عزيزان به چند دسته از آنها مي پردازيم.
1- جدا کننده هاي فضاي خارجي با قيمت ارزان:
اين پارتيشن ها به چند دليل از ارزان ترين نوع جداکننده ها به شمار مي آيند. دليل اول اينکه تکنيک نصب اين سري از پارتيشن هاي شيشه به اين صورت مي باشد که يک پروفيل قطور در سقف با آهنگري نصب گرديده و شيشه ها بصورت معلق به آن متصل مي گردند ، درست به همين علت وجود اين پروفيل آهن به ابعاد 40x80 در زير سقف در ظاهر اين جداکننده تاثير بسيار بدي گذاشته است. براي درک بهتر اين موضوع به تحليل کوتاه پارتيشن ها مي پردازيم. در پارتيشن هاي شيشه اي فريملس براي ايجاد ظرافت در ظاهرشان، ابعاد پروفيل ها را روز به روز کوچک تر مي کنند و هرچه اين پروفيل ها ابعاد کوچکتري داشته باشند در ساختار پارتيشن ها ظريف تر و زيباتر ديده خواهند شد. جديدترين نسل پارتيشن هاي شيشه اي داراي فريمي به ابعاد 10x6 ميليمتر مي باشد. حال با اين توضيح ساده تصور کنيد يک پروفيل 40x80 ميليمتري بر قسمت بالايي پارتيشن شما نصب گردد و در آهن کشي مربوطه مشکلاتي همچون سوختن رنگ سقف و ساير ايرادات ديگر به وجود آيد که در بيشتر مواقع قيمت پايين اين پارتيشن ها از نظر محصول يا خدماتي که به شما ارائه مي گردد مقرون به صرفه نيست يا به اصطلاح عاميانه دل شما را مي زند. دليل دوم آن است که سيستم نصب اين جدا کننده ها به دليل اينکه سالهاي زيادي بدون تغيير در ايران استفاده شده اند و يراق آلات آنها توليد داخل مي باشد در مقايسه با يراق آلات اروپايي استفاده شده در پارتيشن هاي شيشه اي تک جداره بسيار ارزان تر عرضه مي گردد. يکي ديگر از اين دلايل استفاده از شيشه هاي معمولي و برش هاي ساده در اين جداکننده ها مي باشد در حاليکه در پارتيشن هاي تمام شيشه شاهد استفاده از شيشه هاي سکوريت سوپرکلير با برشکاري اصولي، دقيق و پيچيده يراق آلات و جاساز شيشه ها در سقف هستيم.قابل ذکر است تمامي اين نکات و بسياري علل ديگر در پايين بودن قيمت اين نسل از پارتيشن ها تاثير گذار هستند.

2- پارتيشن شيشه اي ايراني با قيمت متوسط:
اين پارتيشن ها که به لحاظ کنترل قيمت از يک ساختار ساده تر تشکيل شده اند در رتبه دوم قيمت پارتيشن ها در بازار قرار مي گيرند. از مشخصات اين پارتيشن ها مي توان به ابعاد 4x5 سانتيمتري پروفيل هاي آلويمينيوم آن اشاره کرد که داراي رنگ بندي بسيار محدودي مي باشند.در اين قسم از پارتيشن ها چهارچوب درب به کار نمي رود و از لولا هاي شيشه به شيشه براي نصب درب ها استفاده مي شود. اين نوع از لولاها به دليل اينکه بيشتر محصولات درجه دو و محصول کشور چين مي باشند داراي قيمت و البته کيفيت پايين هستند.


3-پارتيشن هاي شيشه اي خارجي با قيمت بالاتر:
اين نسل از پارتيشن هاي تک جداره شيشه اي به علت دقت و وسواس در بکارگيري فريم آلومينيوم، شيشه هاي با کيفيت و درجه يک، يراق آلات اروپايي که عمدتاً شامل اجناس وارداتي هستند از قيمت هاي بالاتري نسبت به مابقي محصولات اين دسته برخوردار هستند ليکن اين تفاوت قيمت بي توجيه نمي باشد چرا که شيشه هاي به کار رفته در اين نسل از پارتيشن ها از جنس سوپرکلير و يا کريستالي مي باشند، پروفيل هاي اين پارتيشن ها به ابعاد 2x2 و يا 2x3 سانتيمتر بوده که در رنگ بندي متنوع هماهنگ و سازگار با رنگ سازماني مجموعه شما يا در حالت عادي در رنگ هاي مشکي، خاکستري، نقره اي و سفيد توليد و عرضه مي گردند. اين پروفيل ها داراي چهارچوب درب با طراحي خاص بوده و به واسطه اين طراحي دقيق و زيبا کوچکترين منفذهاي باز به اصطلاح بادخور درب را پوشانده و به کيفيت پارتيشن هاي شيشه اي فريم لس مي افزايند. بهره بردن از يراق آلات با کيفيت و زيبا که غالباً داراي رنگ بندي مي باشند مزين بخش شيشه هاي پارتيشن بوده که مي توان آن را از ديگر نکات مثبت اين پارتيشن ها بر شمرد .

مجموعه پارتيشن ساز امکان اراِئه انواع مدل هاي پارتيشن شيشه اي تک جداره با تمامي قيمت ها را داراست. براي کسب اطلاعات بيشتر در خصوص مدل ها ، قيمت به روز پارتيشن ها و همچنين مشاهده نمونه کارهاي اجرا شده متناسب با پارتيشن انتخابي شما با کارشناسان حرفه اي ما در اين زمينه تماس حاصل فرماييد.اين مجموعه جهت ارائه بهينه خدمات به شما دوستان عزيز ، پروژه هاي تهران را به صورت رايگان بازديد نموده و بهترين مشاوره ممکن را با در نظر گرفتن شرايط حاکم بر فضاي اداري و بودجه شما در اختيارتان قرار خواهد داد.