در سالیان اخیر با توجه به گسترش بکارگیری پارتیشن های شیشه ای جهت تفکیک فضاهای مختلف در ادارات و شرکت ها با صلاحدید مدیران آنها ، تولید کنندگان و عرضه کنندگان بسیاری در طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای با کیفیت و متریال های متفاوتی مشغول به فعالیت هستند. در این مجموعه از تولیدکنندگان هرکدام با استفاده از یک سیستم و در کنار آن یک سطح مقطع از پروفیل که معمولاً آلومینیوم می باشد اقدام به اجرای پارتیشن شیشه ای فریملس با استراکچر مخصوص خود می نمایند. طیف گسترده ای از انواع فریم پارتیشن شیشه ای در بازار موجود است که هر کدام دارای محاسن و معایب مربوط به خود هستند . در انتخاب پروفیل مناسب برای تولید یا واردات باید به نکات بسیار زیادی توجه داشت (از جمله وزن پروفیل چون قیمت پروفیل نسبت مستقیم با وزن آن دارد) ، تا بتوان به ارائه یک محصول زیبا ، ارزان و با دوام اقدام نمود.
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه در طراحی و تولید پارتیشن های اداری اقدام به جمع آوری تعدادی از این فریم های پارتیشن تک جداره نموده است که جهت آگاهی شما عزیزان جهت انتخاب بهینه محصول انتخابی خود در زیر به شرح و بررسی اطلاعات دقیق تر آن می پردازیم.
١-فریم هاي آلومینیوم تولید داخل: پروفيل هاي ايراني پارتيشن شيشه اي داراي ابعادی حدود ٤x٥ سانتي متر مي باشند . اين دسته از پروفيل ها به دليل كيفيت آلومینیوم به كار رفته در آنها كه معمولاً از آلومینیوم بازيافتي ساخته مي شوند امكان آنودایز ندارند و يا بعد از آنودایز كيفيت چندان مطلوبي نخواهند داشت به همين علت به رنگ هاي سفيد و مشكي رنگ آمیزی شده و به بازار عرضه می گردند . پارتيشن هاي شيشه اي فریم لس ساخته شده با اين پروفيل ها از شكست صداي كمتری نسبت به باقی پارتیشن ها برخوردار هستند.

  

2-پروفيل هاي طرح آلمانی: اين نسل از پروفيل ها چون با پيچ هاي متعدد به هم متصل مي شوند به پروفيل هاي پيچي نيز معروف هستند. ابعاد اين پروفيل ها به ابعاد ٣x٤ سانتيمتر مي باشند كه از يك سيستم آلمانی وارد ايران شده و در داخل توليد شده اند. اين پرفيل ها معمولاً به رنگ نقره اي الكترو استاتيك در بازار يافت مي شوند و به دلیل قیمت بالای آنها از سری استفاده مجموعه ما خارج شده اند.

3-پروفيل هاي سري بي ام : اين نسل از فریم های آلومینیوم يكي از به روزترین طرح هاي پروفيل پارتيشن تمام شيشه محسوب مي شوند و ابعاد ٢x٣ سانتيمتر را دارا هستند . اين سري از پروفيل ها به رنگ هاي نقره اي ، سفيد ، خاكستري و مشكي الكترواستاتيك ضد خش موجود مي باشند .پارتيشن هاي شيشه اي ساخته شده با پروفيل سري بي ام از نظر شكست صدا داراي كيفيت مطلوبي هستند و محیط اداری شما را حدود ٧٠٪‏ با شكست صدا مواجه می کنند و اين به دليل ساختار اصلی پروفيل ها و نيز بكارگيري آلومینیوم با كيفيت در ساختار آنها مي باشد.

4-پروفيل هاي سري مينسكو: اين قسم از فریم هاي به كار رفته در پارتيشن تکجداره يكي از با كيفيت ترين ، زيباترين و همچنين ظريف ترين پروفيل ها در اين زمينه مي باشند . اين نسل از پروفيل هاي پارتيشن شيشه ای طيف گسترده ای از رنگ بندي را شامل می شوند كه با روش آنودایز رنگ شده اند. ابعاد پروفيل مينسكو٢x٢ سانتيمتر مي باشد كه با ابعاد بسيار كوچك آن داراي توان بالايي در نگهداري شيشه و شكست صدا مي باشند.

نکته مهمی که در این پارتیشن ها باید به آن توجه کرد آن است که یکی از بخش های اصلی و تمام کننده برای ایجاد شکست صدا در پارتیشن های شیشه ای ، پروفيل چهارچوب استفاده شده در ساختار آنها می باشد که تمامي پروفيل هاي بررسی شده فوق داراي فریم چهارچوب درب متناسب با پروفيل هاي فريم هستند . کیفیت رنگ و آلومینیوم در چهارچوب و پروفیل فریم دقیقاً در یک سطح قرار داده شده است تا در نهایت ضمن کنترل قیمت ،کیفیت رنگ و پوشش روی پروفیل ها حفظ گردد.
یکی از آیتم های برجسته که در انتخاب پروفیل پارتیشن های شیشه ای فریم لس بسیار مورد توجه قرار می گیرد بهره بردن از پروفیل های دو وجهی می باشد. این پروفیل ها از دو قسمت بدنه و درپوش تشکیل می شوند تا در هنگام نصب سرعت کار را بالا برده و هم تعویض شیشه ها را بعد از نصب و تکمیل کار امکان پذیر نمایند زیرا در فریم های تک وجهی و یکپارچه بعد از نصب به هیچ عنوان امکان تعویض شیشه ها امکان پذیر نمی باشد.
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و فعالیت در زمینه تولید و نصب پارتیشن فریملس و دکوراسیون داخلی فضاهای لوکس و مدرن اداری آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد . برای طراحی و اجرای معماری داخلی خاص و زیبای محیط اداری خود با کارشناسان ما در این مجموعه با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید .