در حال حاضر پارتیشن های بسیار متنوعی در بازار ایران یافت می شوند که از محبوب ترین آنها می توان به پارتیشن های تک و دوجداره ام دی اف و پارتیشن های شیشه ای فریم لس اشاره نمود . تقریباً تمامی اشیاء شبیه به پارتیشن از جمله پنجره های دو جداره یو پی وی سی و آلومینیوم به بازار پارتیشن ملحق شده اند و در لیست پارتیشن های شیشه ای دیده می شوند . پارتیشن های شیشه ای اداری اصولاً به پارتیشنی اطلاق می گردد که بیش از 99% ساختار آنها از شیشه تشکیل شده باشد که امروزه این سیستم از پارتیشن از ارزان ترین نمونه ها که کیفیت پائینی نیز دارند تا بالاترین کیفیت ممکن در بازار یافت می شوند . قابل ذکر است پارتیشن های شیشه ای به دو صورت تک جداره و دو جداره ارائه می گردند . پارتیشن های دو جداره شیشه ای به لحاظ ساختاری که دارند خصوصاً در مقاطعی که درب در آنها تعبیه شده تفاوت چندانی از لحاظ عایق صدا با پارتیشن های تک جداره شیشه ای ندارند زیرا درب های این سیستم از پارتیشن های اداری تک جداره اجرا می گردند لیکن تاثیری در بیشتر شدن عایق صوتی و یا بالاتر بردن درصد شکست صدای محیط خارجی نخواهند داشت البته به جرات می توان گفت که پارتیشن های تک و دو جداره شیشه ای مجموعه پارتیشن ساز به لحاظ دارا بودن استراکچر و ویژگی های خاص خود دارای بالاترین میزان شکست صدا در بین کلیه نسل های پارتیشن اداری می باشند. پارتیشن های اداری شیشه ای که در این مجموعه ارائه می گردند به لحاظ ساختاری، انتخاب درست محصولات و مواد اولیه و همچنین تکنیک نصب دقیق و اصولی از مستحکم ترین و عایق ترین پارتیشن ها به شمار می آیند .

پارتیشن های شیشه ای اداری که به صورت تک جداره اجرا می شوند دارای یک فریم از جنس آلومینیوم می باشند که در اطراف پارتیشن و محل های اتصال شیشه به دیواره ها ، کف و سقف دیده می شوند . برای جلوگیری از لرزش پارتیشن شیشه ای در قاب پروفیل آلومینیوم ، اطراف شیشه با نوارهایی از جنس سیلیکون مهار می شود و شیشه ها بدون کوچکترین لرزشی نصب می گردند . در فی ما بین شیشه ها از یک سری اتصالات اختصاصی شفاف استفاده می شود تا شیشه ها کاملاً به یکدیگر بچسبند . یکی از بزرگترین مشکلات اغلب سیستم های پارتیشن شیشه ای اداری در اطراف درب آنها مشهده می شود که آن فاصله ایجاد شده به عنوان بادخور درب یا همان فضای خالی برای گردش درب در لولا ها می باشد . پارتیشن های مجموعه پارتیشن ساز با بکارگیری یک چهارچوب مستحکم در اطراف درب پارتیشن هم موجبات استحکام درب های شیشه ای را فراهم نموده است و هم به علت سیستم طراحی و تولید این چهارچوب ها فضای بوجود آمده برای بادخور درب ها را به طور کامل پوشش داده و عایق صوتی بسیار خوبی برای فضاهای اطراف پارتیشن شیشه ای به ارمغان می آورد .

پارتیشن های شیشه ای اداری علاوه بر استحکام و شکست صدای مناسب به دلیل کیفیت بالای آن در طراحی و اجرا ، بسیار زیبا نیز دیده می شوند و بستر مناسبی را برای تبلیغات داخل شرکت ها و همچنین مدیریت منابع انسانی فراهم می آورند که این امر نه تنها موجب زیباسازی فضاهای داخلی دفاتر کار می گردد بلکه دید بسیاری از قسمت های داخلی اتاق های بوجود آمده با پارتیشن شیشه ای را محدود می نماید . فضاهای مانده از این تبلیغات و نکات مربوط به مدیریت منابع انسانی درج شده بر روی پارتیشن ها همچنان به صورت شیشه شفاف باقی می ماند و نور طبیعی را سخاوت مندانه منتشر می کنند که به جرات می توان گفت این آیتم برتری پارتیشن های شیشه ای اداری را بر دیگر نسل های پارتیشن اداری به اثبات می رساند.

مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و فعالیت در زمینه تولید و نصب پارتیشن های شیشه ای اداری و دکوراسیون داخلی فضاهای لوکس و مدرن آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد . برای طراحی و اجرای معماری داخلی خاص و زیبای محیط اداری خود با کارشناسان ما در این مجموعه با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان تیم حرفه ای ما بهره مند شوید .