در سال های اخیر دیدگاه افراد جامعه نسبت به دکوراسیون داخلی فضاهای اداری و مسکونی تغییر یافته است به گونه ای که میل آنها به داشتن فضایی باز و سرشار از نور طبیعی بسیار بیشتر از محیطی تاریک و بسته و به دور از نور طبیعی روز می باشد . بدین ترتیب با تغییر دیدگاه مردم محصولاتی در جهت رسیدن به این منظور و ایجاد حس رضایت و آرامش آنها به وجود می آید که علاوه بر رضایت مشتری تاثیر بسزایی در زیبایی معماری داخلی فضای مربوطه نیز دارد.

پیرو صحبت های بالا امروزه افراد با مشاغل و سلیقه های مختلف متمایل به داشتن فضای اداری با نور طبیعی فراوان و داشتن دفتر کاری به صورت سالن باز هستند . طبیعتاً در چنین محیطی داشتن اتاق هایی برای مدیران یا مذاکرات و صحبت های محرمانه موردنیاز می باشد که در این راستا پارتیشن شیشه ای تک جداره یکی از محصولاتی است که این خواسته کارفرما را به راحت ترین و زیباترین شکل ممکن برآورده نموده و جهت تفکیک بخش های موردنظر در دفتر کار مورد استفاده قرار می گیرد .
در ذیل شاهد عکس های خاص و زیبایی از پارتیشن شیشه ای فریم لس دفتر املاک و مستغلات First Gulf در تورنتو - کشور کانادا هستید که مدیران این مجموعه در سال 2019 با توجه به احساس نیاز خود به داشتن فضای کاری که نمایانگر ارزش های اصلی و وضعیت شرکت باشد از شرکت منظم figure3 جهت طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر اداری خود دعوت به همکاری نمودند .
تیم طراحی figure3 بسیار هوشمندانه توانستند با طراحی داخلی وصف ناپذیر خود رضایت کارفرما را به ارمغان بیاورند و از آیتم هایی همچون بهره بردن از سبک مدرن ، استفاده بهینه از پارتیشن شیشه ای جهت جداسازی قسمت های مختلف این دفتر کار و بکارگیری رنگ بندی زیبای گردویی و خنثی در مبلمان اداری و باقی قسمت های فضای داخلی در موفقیت پروژه خود به طرز باور نکردنی استفاده نمایند.
برای پارتیشن بندی و دکوراسیون داخلی تخصصی و ایده آل فضای داخلی دفتر کار خود با کارشناسان زبده ما در مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.