امروزه با توجه به کوچک شدن متراژ واحدهای اداری و از طرف دیگر نیاز به قرارگیری مناسب کارمندان و مدیران هر یک در جای مشخص خود و در نهایت بالا بردن راندمان کاری در شرکت های گوناگون ، استفاده از پارتیشن شیشه ای ثابت با فریم آلومینیوم و یراق آلات همرنگ با پروفیل به عنوان تکمیل کننده معماری داخلی دفاتر کار مدرن بسیار پر طرفدار شده است چرا که علاوه بر جداسازی و تفکیک مناسب فضای اداری به بخش های مورد نیاز کارفرما و طراحان داخلی با تردد عالی از نور طبیعی در محیط مذکور روبرو خواهید شد که این امر فضا را از محیطی بسته و دلگیر و کسل کننده به مکانی سرشار از نور طبیعی با شکست صدا تا 70% تبدیل می نماید و در کنار آن مدیران به راحتی در جریان روند فعالیت و کار پرسنل قرار خواهند گرفت .
پیرو صحبت های انجام شده در ذیل شاهد عکس های زیبایی از یک پروژه اداری در محدوده شهرک غرب تهران هستید که فضای داخلی مذکور به زیبایی هر چه تمام تر با پارتیشن شیشه ای فریم لس پارتیشن بندی گردیده است . همانطور که ملاحظه می فرمایید کارفرما در انتخاب نوع پارتیشن اداری خود از پارتیشن تک جداره با فریم آلومینیوم و یراق آلات به رنگ مشکی استفاده نموده است و در کنار آن از میز و مبلمان اداری به رنگ سفید و مشکی بهره برده است که این امر در کنار سادگی و سبک مدرن به کار رفته در پروژه بر جذابیت و زیبایی دکوراسیون داخلی آن افزوده است .
در برخی از پروژه ها که در ساختار داخلی آنها از پارتیشن فریم لس جهت پارتیشن بندی و تفکیک بعضی از قسمت ها از یکدیگر استفاده شده است بخش هایی همچون اتاق جلسات ، اتاق مدیران ، اتاق رک ، آبدارخانه و... وجود دارد که نیاز به محدود کردن دید محیطی در آنها دیده می شود و کارفرما در گام نخست با خود می اندیشد که این محصول برای مجموعه فوق کارآیی لازم را ندارد ولی این فکر اشتباه است چرا که امروزه در پارتیشن های تمام شیشه برای این منظور از شیشه ساتینا ( مات ) یا استیکر مات کن با طرح و رنگ های مختلف و حتی با طرح لوگوی شرکت ها استفاده می گردد که بر جذابیت کار می افزاید .
در گالری تصاویر سایت پارتیشن ساز می توانید نمونه کارهای بی شماری از پارتیشن شیشه ای ثابت را مشاهده نمایید.
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و فعالیت در خصوص تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای تک جداره این امکان را به شما دوستان عزیز می دهد که از پارتیشن شیشه ای با بهترین نوع یراق آلات درب با حق انتخاب در زمینه رنگ فریم آلومینیوم و یراق آلات مناسب با دکوراسیون فضای اداری خود استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تخصصی ما با شماره های 09124398678 و 09121054610 در تماس باشید .