طراحان داخلی در تجهیز و تکمیل چیدمان پروژه های اداری خود برای تحویل نهایی کار به کارفرما به نکات و آیتم های مختلفی جهت بالا بردن جذابیت پروژه خود می پردازند . در سال های اخیر بر اساس نیاز افراد جامعه ، محصولی به بازار عرضه گشته است که همانطور که در بالا به آن اشاره شد شرکت های معماری داخلی بسیار از آن استقبال نموده اند و نام آن پارتیشن شیشه ای تک جداره می باشد . ساختار کلی این پارتیشن ها از یک فریم آلومینیوم به صورت قاب در دور کار و شیشه های تمام قد سکوریت به ضخامت 10 میلیمتر تشکیل شده است که علاوه بر زیبایی ، نور طبیعی مناسبی را از خود عبور می دهند که این امر باعث بزرگ دیده شدن و دلباز بودن محیط داخلی دفاتر اداری و از طرف دیگر بالا رفتن راندمان کاری کارمندان و مدیران شرکت ها می گردد . قابل ذکر است در این محصول شما با شکست صدای محیطی تا 70% روبرو هستید که در بین محصولات هم رده خود بهترین عایق صدا را داشته که اکثر کارفرمایان به آن اشاره دارند .

پیرو صحبت های فوق در ذیل شاهد تصاویر زیبایی از پارتیشن شیشه ای تک جداره شرکت ساختمانی TELOS هستید که در سال 2020 به منظور دکوراسیون داخلی دفتر جدید خود در Minnesota - ایالات متحده آمریکا از شرکت معماری و طراحی داخلی Studio BV دعوت به همکاری نمودند چرا که آنها نیاز به فضای کاری بسیار خاص و حرفه ای داشتند که بر اساس نوع مشتریان ویژه آنها که اصولاً از افراد پولدار با پروژه های مسکونی یا تجاری خاص و بزرگ هستند طراحی گردد .
تیم طراحی Studio BV پس از تایید نقشه های دوبعدی خود که نمایانگر تقسیم صحیح فضا به قسمت های موردنیاز مجموعه می باشد در گام نخست سبک مدرن را برای این دفتر کار برگزیدند و از تم سفید و مشکی جهت چشمگیرتر شدن فضا بهره بردند . معماران داخلی برای جداسازی برخی از قسمت ها که مربوط به اتاق جلسات می باشد از پارتیشن شیشه ای فریم لس استفاده نمودند که با توجه به تم رنگ به کار رفته در محیط پروفیل آلومینیوم به رنگ مشکی را انتخاب نمودند که زیبایی کار را دوچندان نموده است .
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و تلاش مستمر مدیران و نیروهای زبده خود در زمینه تولید و نصب پارتیشن شیشه ای فریملس و انواع میز و کمدهای اداری آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر اداری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید.