امروزه در درخشش و موفقیت دکوراسیون داخلی فضاهای خاص اداری که به سبک مدرن طراحی و اجرا می گردند محصولات و آیتم های متعددی دخیل می باشند که یکی از این موارد پارتیشن شیشه ای مدرن می باشد . با توجه به استفاده از شیشه های تمام قد و ست کردن رنگ فریم آلومینیوم و یراق آلات درب با تم رنگی به کار رفته در مبلمان اداری و فضای داخلی دفتر کار و تردد فراوان نور طبیعی در محیط مذکور به جرات می توان گفت که پارتیشن فریم لس در زیبایی دفاتر اداری و بالا بردن جذابیت کار تاثیر بسزایی را ایفا می نماید .
پیرو صحبت های انجام گرفته در ذیل شاهد عکس های زیبایی از طراحی دکوراسیون داخلی آژانس Travelfusion هستید که در لندن – کشور انگلستان قرار دارد و در سال 2020 مدیران این مجموعه با توجه به فرهنگ نمادین شرکت خود نیاز به دیزاین داخلی رنگارنگ و پر جنب و جوش در قالب سفر داشتند و همانطور که در تصاویر به اشتراک گذاشته شده ذیل مشاهده می نمایید در نهایت شاهد طراحی منحصر به فرد ، معاصر و خلاقانه شرکت Modus هستید که مسئولیت طراحی و اجرای معماری داخلی این پروژه را بر عهده آن بوده است .
تیم طراحی Modus در گام نخست سبک مدرن را برای طراحی داخلی این دفتر اداری برگزید و با استفاده از آیتم هایی همچون پارتیشن شیشه ای فریملس با پروفیل آلومینیوم و یراق آلات به رنگ مشکی ، کاشی های سفالی سرامیکی ، چاپ دیواری زاویه ای ، پارچه های چاپی ، کفپوش های لوکس و... زیبایی دکوراسیون Travelfusion را دوچندان نموده است . قابل ذکر است تیم طراحی گرافیک Modus در دستیابی به این موفقیت نقش اساسی داشته است .
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و فعالیت در زمینه تولید و نصب پارتیشن تک جداره شیشه ای و معماری داخلی فضاهای خاص و مدرن اداری آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد . برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی لوکس و زیبای دفتر کار خود با کارشناسان ما در این مجموعه با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید .