پارتیشن شیشه ای فریملس که متشکل از شیشه های 10 میلیمتری سوپر کلیر سکوریت و پروفیل آلومینیوم با رنگ بندی متنوع و کیفیت های متفاوت می باشد در سال های اخیر در بین افراد مختلف جامعه با نگرش و مشاغل گوناگون بسیار پر طرفدار شده است چرا که علاوه بر برآورده کردن نیاز مخاطب در خصوص تفکیک فضاهای داخلی موردنظر و شکست صدا تا 70% و تردد عالی نور طبیعی در محیط و در نهایت بالا بردن کارایی پرسنل و مدیران ، کمک شایانی به زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی فضاهای مدرن و لوکس اداری و تجاری می نماید . 

برای درک بهتر موضوع در ذیل تصاویری از پارتیشن شیشه ای فریملس شرکت حقوقی Stek در آمستردام – کشور هلند را به اشتراک گذاشتیم که این طراحی داخلی جسورانه و نشاط آور توسط شرکت partners & fokkemaبه زیبایی هر چه تمام تر انجام شده است .
تیم طراحی partners & fokkema با خلاقیت و ایده های ناب خود موفق شدند با بررسی های دقیق و صحیح انجام گرفته خود در خصوص حیطه فعالیت این مجموعه و نیازهای رایج آنها به بخش های مختلف و تعداد پرسنل مربوطه هر قسمت و... این دکوراسیون داخلی جذاب و چشمگیر را خلق نمایند .
از نکات برجسته در معماری داخلی دفتر حقوقی Stek و جذابیت بالای آن می توان به استفاده مناسب از پارتیشن تک جداره شیشه ای اشاره نمود که جهت جداسازی سالن و بخش های انتظار از ورودی اصلی و اتاق جلسات به کار رفته است و با استفاده از فریم آلومینیوم و یراق آلات درب ها شامل لولا و دستگیره به رنگ مشکی در فضای مدرن فوق بسیار خودنمایی می کند . قابل ذکر است پارتیشن فریم لس به کار رفته مذکور از جدیدترین پارتیشن های شیشه ای روز دنیا می باشد که پروفیل فقط به صورت یک قاب در دور شیشه ها دیده نمی شود و به صورت پنجره پنجره اجرا می گردد که این طرح نیز مخاطبین و طرفداران خاص خود را دارد .
برای دکور پارتیشن تخصصی و ایده آل فضای داخلی شرکت خود با کارشناسان ما در مجموعه پارتیشن ساز با شماره های 09124398678 – 09121054610 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید .