در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و تغییر تفکر افراد جامعه در خصوص چیدمان و دکوراسیون فضای اداری یا مسکونی خود ، اصولاً این امر با کسب تجارب فراوان به علت صرفه جویی در هزینه های گزاف و از طرف دیگر رسیدن به نتیجه دلخواه به طراحان داخلی و شرکت های متخصص در این زمینه سپرده می شود . در این میان علاوه بر بررسی دقیق پروژه توسط تیم طراحی از نظر سبک معماری و اطلاعات کلی شرکت از نظر بخش های موردنیاز هر مجموعه و تعداد پرسنل مشغول به فعالیت در هر بخش و... به منظور بالا بردن جذابیت کار و زیبایی دکوراسیون داخلی فضای مربوطه محصولات و متریال های مختلفی در بازار وجود دارد که با توجه به خلاقیت و سلیقه معماران داخلی مورد استفاده قرار می گیرد . یکی از محصولاتی که امروزه در معماری داخلی فضاهای اداری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پارتیشن شیشه ای فریم لس می باشد که یکی از پر طرفدارترین انواع پارتیشن های اداری مدرن در بازار به شمار می آید .

پیرو صحبت های انجام گرفته فوق و جهت آگاهی بیشتر شما دوستان عزیز در ذیل تصاویر زیبایی از پارتیشن اداری مدرن شرکت Sanofi را به اشتراک می گذاریم . این مجموعه یک شرکت بین المللی دارویی در آمستردام - کشور هلند می باشد که در سال 2017 تصمیم به نوآوری و خلاقیت در دفتر اداری Sanofi با هدف بالا بردن راندمان کاری کارکنان و رضایت مراجعین گرفتند و همانطور که در عکس های ذیل مشاهده می نمایید نتیجه کار رضایت بخش بوده است .
طراحان داخلی پروژه مذکور با انتخاب سبک مدرن ، پیاده سازی نظرات و خواسته های کارفرما و چیدمان صحیح موفق به خلق این دکوراسیون داخلی زیبا برای شرکت Sanofi شدند . از آیتم های برجسته استفاده شده توسط تیم طراحی و کمک به درخشش طراحی داخلی فوق می توان به بهره گیری از پارتیشن تک جداره شیشه ای با فریم آلومینیوم به رنگ طلایی جهت جداسازی برخی از قسمت های مودنیاز شرکت مذکور همچون اتاق جلسات ، اتاق کارمندی و اتاق کنفرانس برای جلسات بزرگ و مهم شرکتی اشاره نمود .
برای طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای فریملس دفتر کار خود با کارشناسان ما در مجموعه پارتیشن ساز با شماره های 09121054610 و 09124398678 تماس حاصل فرمایید.