طراحان داخلی امروزه برای جداسازی سالن های باز و فلت پروژه های اداری و تجاری خود از دیوارهای آجری یا دیوارهای پیش ساخته استفاده نمی کنند چرا که تفکر اکثر افراد از بودن در فضایی محصور ، دلگیر و تاریک با بهره بردن از نور مصنوعی به سمت کار کردن در محیطی باز با حداکثر استفاده از نور طبیعی و همینطور بالا بردن جذابیت دکوراسیون دفتر کار سوق داده شده است . بدین منظور افراد جامعه و همینطور معماران داخلی جهت ایجاد برخی از بخش ها همچون اتاق جلسات و کنفرانس ، آشپزخانه ، اتاق بازی ، فضای مربوط به استفاده از تلفن همراه برای کارکنان و... در فضاهای خاص و لوکس اداری خود از محصولی با عنوان پارتیشن تک جداره آلومینیومی استفاده می نمایند که علاوه بر زیبایی وصف ناپذیر آن تا 70% شکست صدا در محیط ایجاد می نماید که این امر رضاین کارفرمایان مختلف را در بر داشته است .
پیرو مطالب درج شده فوق ، تصاویر زیبایی از پارتیشن فریم لس شیشه ای شرکت Avanti که در زمینه ارائه خدمات فن آوری ماهواره ای در لندن – کشور انگلیس مشغول به فعالیت است را برای شما عزیزان به اشتراک می گذاریم . مدیران شرکت Avanti در سال 2020 به منظور رهایی از معماری دفتر کار قدیم خود که بر پایه دیوارهای آجری بنا شده بود و هر تیم کاری دارای اتاق جداگانه بود از شرکت Peldon Rose دعوت به همکاری نمودند که با نگاهی اجمالی به عکس های به اشتراک گذاشته شده ذیل اگر چه شاهد دکوراسیون ساده و مدرن هستید لیکن پی به هنر و خلاقیت تیم طراحی Peldon Rose خواهید برد چرا که خواسته کارفرما را برآورده ساخته است .
پارتیشن های تک جداره آلومینیومی که قسمت اصلی آن از شیشه های سوپر کلیر سکوریت تمام قد تشکیل شده و یک قاب از پروفیل آلومینیوم دور کار نصب می گردد با تنوع مثال زدنی از رنگ بندی و تنوع در انتخاب انواع فریم آلومینیوم در کیفیت های مختلف روبروست که این امکان را به کارفرما می دهد با توجه به رنگ بندی اجرا شده در دکوراسیون داخلی دفتر کار خود یا مطابق با پارتیشن ایده آل بر اساس سلیقه خود از رنگ بندی خاص در پروفیل و یراق آلات درب پارتیشن بهره مند شوند .
شرکت پارتیشن ساز با سالها تجربه در زمینه تولید و نصب انواع پارتیشن های اداری ، شما را در انتخاب مناسب نوع پروفیل و یراق آلات مربوطه بر اساس پروژه جاری و شرایط خاص آن یاری می رساند لذا کافی است برای طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای فریملس دفتر کار خود با کارشناسان ما در مجموعه پارتیشن ساز با شماره های 09121054610 و 09124398678 تماس حاصل فرمایید .