امروزه در دفاتر کار اداری و همچنین مراکز تجاری که دکوراسیون داخلی آنها به سبک مدرن می باشد استفاده از شیشه های تمام قد در فضای داخلی و خارجی بسیار دیده می شود . علت این امر بالا بردن جذابیت کار ، وسعت دید محیطی و بهره بردن از حداکثر نور طبیعی موجود در فضا می باشد .
پیرو صحبت های فوق در ذیل شاهد تصاویر زیبایی از پارتیشن بندی شیشه ای تخصصی فضای داخلی اداری یک آژانس املاک و مستغلات دولتی در روتردام – کشور هلند هستید که در سال 2017 کار طراحی و اجرای معماری داخلی آن توسط Fokkema & Partners شروع و در سال 2019 پروژه تکمیل و به زیبایی هر چه تمام تر به انجام رسیده است .
تیم طراحی Fokkema & Partners با خلاقیت و پیاده سازی ایده های ناب خود موفق شدند این طراحی دکوراسیون داخلی خاص و جذاب را رقم بزنند و رضایت کارفرما را جلب نمایند .
از نکات برجسته در طراحی داخلی مذکور می توان به استفاده از پارتیشن شیشه ای فریم لس با فریم آلومینیوم و یراق آلات درب به رنگ مشکی اشاره نمود . همانطور که مشاهده می نمایید با صلاحدید مجموعه و بر اساس سکرت بودن فعالیت برخی اتاق ها و حفظ حریم شخصی ، شیشه و درب های برخی از قسمت ها با استیکر مات گردیده و درب هایی از جنس ام دی اف نصب شده است تا دید محیطی محدود گردد .
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و تلاش مستمر مدیران و نیروهای زبده خود در زمینه تولید و نصب پارتیشن شیشه ای تک جداره ، آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز در زمینه پارتیشن بندی شیشه ای حرفه ای و با کیفیت دفتر کار شما می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید .