در ذیل شاهد عکس های زیبایی از پارتیشن شیک اداری به کار رفته در مرکز نوآوری غذاهای Unilever در Wageningen - کشور هلند هستید که در سال 2019 طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آن به زیبایی هر چه تمام تر توسط Fokkema & Partners به انجام رسیده است .
تیم طراحی با درایت و به کار بردن ایده های ناب خود و انتخاب سبک مدرن موفق گردید فضای داخلی Unilever را با یک ذهنیت کلیدی و برای این محیط دایره ای شکل که قرار است برای بخش بزرگی قابل دسترسی عمومی باشد ، طراحی نماید که با نگاهی گذرا به تصاویر به اشتراک گذاشته شده ذیل پی به موفقیت و خلاقیت طراحان داخلی آن خواهید برد .
معماران داخلی Fokkema & Partners باید در فضای گسترده مرکز نوآوری غذاهای Unilever علاوه بر اهمیت به درخواست های کارفرما و بخش های گوناگون این فضای اداری و رفع نیاز هر کدام به برخی آیتم ها همچون تامین حداکثری نور طبیعی در محیط و پرهیز از بسته بودن اتاق ها با دیوارهای گچی و پرده و به اصطلاح خفه کردن فضا اهمیت ویژه ای قائل می شدند که به خوبی قابل مشاهده می باشد . بدین منظور سعی بر آن شده است طراحی به صورت سالن باز انجام شده و تا جایی که امکان دارد از شیشه های تمام قد تک جداره از پنجره های اتاق ها به فضای داخل گرفته تا جدا کننده های شیشه ای در قالب پارتیشن شیشه ای فریم لس البته با فریم چوب استفاده گردد که علاوه بر زیبایی و بالا بردن راندمان کاری کارمندان و مدیران بر جذابیت دکوراسیون داخلی Unilever نیز افزوده است .
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و فعالیت در زمینه تولید و نصب پارتیشن های شیک اداری و دکوراسیون داخلی فضاهای لوکس و مدرن اداری آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد . برای طراحی و اجرای پارتیشن بندی شرکت خود با کارشناسان ما در این مجموعه با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید .