در سال های اخیر با توجه به کوچک شدن متراژ واحدهای اداری و تمایل افراد به ندیدن دیوارهای تو در تو گچی که در نتیجه باعث دلگیر شدن فضا و پائین آمدن راندمان کاری پرسنل و مدیران مجموعه می گردد و از طرف دیگر نیاز به جداسازی برخی قسمت ها در دفاتر کار از یکدیگر حال به صورت دیوایدر به طور مثال در قسمت ورودی و انتظار یا پارتیشن شیشه ای محصور در بعضی بخش ها همچون اتاق جلسات یا معاونین و مدیران که نیاز به بسته بودن فضا یا حریم خصوصی دارند محصولی جدید و خاص با نام پارتیشن مدرن اداری شیشه ای بر حسب نیازهای ذکر شده فوق به بازار عرضه گردیده است که علاوه بر زیبایی ، محصولی منحصر به فرد با خصوصیات ویژه ای همچون تردد حداکثر نور طبیعی محیطی و شکست صدا تا 70% را برای فضای اداری شما به ارمغان می آورد .

برای آگاهی بیشتر شما دوستان عزیز در ذیل عکس های زیبایی از یک دفتر کار مدرن با متراژ متوسط در تهران را به اشتراک گذاشتیم . همانطور که ملاحظه می فرمایید برای تفکیک برخی قسمت ها در این دفتر اداری از پارتیشن شیشه ای فریم لس با فریم آلومینیوم به رنگ مشکی از سری BM (ترک) و با نظر کارفرما از یراق آلات به رنگ نقره ای استفاده شده است . از خصوصیات بارز پارتیشن های تک جداره می توان به استفاده به عنوان دیوایدر یا اتاق کامل با قابلیت نصب در ارتفاع کوتاه تا سقف اشاره نمود که به دلیل تامین اکثر نیازهای مخاطبین خود ، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است .
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و فعالیت در زمینه تولید و نصب پارتیشن های مدرن اداری و طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای لوکس اداری ، آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد . برای طراحی و اجرای معماری داخلی خاص و زیبای محیط اداری خود با کارشناسان زبده ما در این مجموعه با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان تیم تخصصی ما بهره مند شوید .