پارتیشن های شیشه ای فریم لس نسل جدیدی از پارتیشن های اداری به سبک مدرن می باشند که بسیار محبوب بوده و دارای مزایای فراوانی می باشد . ساختار کلی این دسته از پارتیشن ها از فریم آلومینیوم با رنگ بندی متنوع (مشکی - سفید - خاکستری - نقره ای) و کیفیت های متفاوت و شیشه های تمام قد سوپر کلیر سکوریت با ضخامت 10 میلیمتر تشکیل شده است که بسیار مستحکم بوده و علاوه بر آن از زیبایی منحصر به فردی نیز برخوردار می باشد .
در دفاتر اداری با کسب و کار و فعالیت های گوناگون که نیاز به جداسازی بخش های مختلف خود دارند و از طرف دیگر استفاده از حداکثر نور طبیعی محیطی و همچنین عایق صوتی برای آنها بسیار حائز اهمیت می باشد این نوع پارتیشن ها بسیار مناسب خواهد بود . قابل ذکر است با توجه به اینکه شیشه های پارتیشن های فریملس به صورت شفاف اجرا می گردند شما می توانید برای محدود کردن دید محیطی از استیکرهای مات کن با طرح های گوناگون و حتی لوگوی مربوط به شرکت خود استفاده نمایید .
برای درک بهتر شما عزیزان در ذیل نمونه ای از پارتیشن تمام شیشه نصب شده در دفتر املاک در غرب تهران را مشاهده می نمایید که به انتخاب کارفرما از پروفیل آلومینیوم به رنگ نقره ای آنودایز و یراق آلات درب هوپه نقره ای استفاده گردیده است و با توجه به اینکه شیشه های نصب نشده در این پروژه به صورت شفاف می باشد و برای اتاق مدیریت و اتاق جلسات نیاز به محدود کردن دید محیطی داشتند از استیکر مات کن با طرح دلخواه و لوگوی املاک استفاده شده است . تصاویر گویای مطلب می باشد .
مجموعه پارتیشن ساز با سالها فعالیت در خصوص طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس در فضاهای مدرن و خاص اداری آماده ارائه خدمات به شما دوستان و همکاران عزیز می باشد . برای نصب پارتیشن شیشه ای تک جداره با کیفیت و ایده آل در دفتر اداری خود با کارشناسان زبده ما به شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید .