در سال 2018 شرکت معماری Elkus Manfredi برای بار دوم کار طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دفتر کار جدید CRA را در شیکاگو – ایالات متحده آمریکا بر عهده گرفتند . همانطور که در عکس های زیبای به اشتراک گذاشته شده ذیل مشاهده می نمایید تیم طراحی در پروژه فوق با چالش جدی روبرو بود چرا که باید فضایی تاریک و شلوغ و بدون نور را به محیطی با حداکثر نور طبیعی و با حس امنیت و راحتی خانه برای مدیران و پرسنل آن تبدیل می کرد . 

طراحان داخلی Elkus Manfredi برای رسیدن به خواسته خود راهکارهای مختلفی را بررسی نمودند و در نهایت از پارتیشن بندی فریم لس جهت تفکیک قسمت های موردنیاز این دفتر اداری با فریم آلومینیوم ظریف و شیشه های تمام قد و همچنین نرده های شیشه ای در پله های متصل کننده طبقه همکف و دوم استفاده نمودند که بسیار رضایت بخش بوده است چرا که علاوه بر زیبایی ، نور طبیعی فراوانی را برای دفتر کار CRA به ارمغان آورده است .
معماری داخلی CRA به صورتی انجام گرفته است که کلیه معیارهای اساسی فضای کار در سراسر شرکت با در نظر گرفتن نوع فعالیت ها ، وظایف و نقاط تعامل در فضای داخلی آن انجام پذیرفته است و در این راستا Elkus Manfredi از تکنیک اصلی خود یعنی برقراری تعادل بین فضاهای خصوصی جهت کار آرام و متمرکز که مشاوران CRA عمدتاً به آن نیاز مبرم دارند و همچنین خلق فضاهایی با عنوان مناطق تجمع برای استراحت و سرگرمی جهت بالا بردن کارایی و عملکرد کارکنان استفاده نمودند .
ار نکات برجسته که در موفقیت طراحی داخلی شرکت CRA تاثیر بسزایی را ایفا نموده است می توان به پارتیشن بندی شرکت اداری CRA اشاره نمود .
مجموعه پارتیشن ساز با سالها فعالیت و کسب تجربه در زمینه تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای تک جداره در فضاهای اداری مدرن و لوکس آماده ارائه خدمات به شما دوستان و همکاران عزیز می باشد . برای نصب پارتیشن تمام شیشه تخصصی و دلخواه در دفتر کار خود با کارشناسان حرفه ای ما به شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید .