پارتیشن های شیشه ای فریم لس به عنوان یکی از جدیدترین سیستم های پارتیشن بندی اداری در سال های اخیر به بازار آمده است و به لحاظ امکان حداکثری انتقال نور ، شکست صدای بسیار بالا و قیمت مناسب آن به سرعت در دکوراسیون داخلی ساختمان های اداری جای خود را پیدا نموده است . یکی از نکاتی که می تواند این سیستم پارتیشن را از سایر محصولات مشابه خود متمایز نماید امکان استفاده از پروفیل های آلومینیوم رنگی در اطراف پارتیشن می باشد . در این سری از پارتیشن ها به جهت استفاده از یک فریم آلومینیوم بسیار ظریف در اطراف شیشه های پارتیشن به صورت یک قاب که منجر به استحکام این قسم از پارتیشن ها نیز می گردد ، امکان استفاده از رنگ هایی به غیر از نقره ای را ممکن ساخته است . به طور مثال طراحان داخلی در پروژه های اداری و تجاری خود با بکارگیری فریم آلومینیوم به رنگ مشکی در اطراف این پارتیشن ها به فضای جذاب و متفاوتی دست خواهند یافت . به همین منظور مجموعه پارتیشن ساز از ابتدا اقدام به ارائه پارتیشن شیشه ای تک جداره با فریم و یراق آلات مشکی نموده است . ارائه پارتیشن هایی با کیفیت بسیار بالا و تنوع رنگ باور نکردنی از جمله خدمات این مجموعه می باشد .
پیرو توضیحات تکمیلی فوق در خصوص پارتیشن های شیشه ای و محسنات استفاده از آنها در ذیل شاهد عکس های زیبایی از پارتیشن فریم لس شرکت MHA MacIntyre Hudson در لندن – کشور انگلیس هستید که در زمینه حسابداری و حسابرسی مشغول به فعالیت است و در سال 2020 به منظور طراحی داخلی دفتر جدید خود از شرکت AIS Workplace دعوت به همکاری نموده است .
تیم طراحیAIS با مهارت و خلاقیت مثال زدنی خود در گام نخست سبک مدرن را برای پروژه اداری مذکور برگزید و دیزاین ، چیدمان و ترکیبی منطقی از رنگ و متریال های گوناگون را در فضای اداری MHA پیاده سازی نمود و همانطور که در تصاویر ذیل مشاهده می نمایید به موفقیت دکوراسیون داخلی انجام گرفته فوق و رضایت کارفرما پی خواهید برد .
طراحان داخلی AIS جهت بالا بردن جذابیت کار خود و از طرف دیگر استفاده از نکات مثبتی همچون بهره بردن از حداکثر نور طبیعی محیط و شکست صدای 70 درصدی برای جداسازی بخش هایی که نیاز به بسته بودن و حریم شخصی بیشتری داشتند که از آن جمله می توان به اتاق کنفرانس و جلسات و برخی اتاق های دیگر اشاره نمود از پارتیشن فریملس استفاده نمودند که این امر فضای داخلی MHA را بسیار چشمگیر نموده است . قابل ذکر است پارتیشن های شیشه ای استفاده شده در این پروژه از جدیدترین نوع پارتیشن های تمام شیشه تولید شده در دنیا می باشد .
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و فعالیت در زمینه تولید و نصب پارتیشن تک جداره شیشه ای و طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر کار لوکس و مدرن آماده ارائه خدمات جهت اجرای بهینه پروژه های اداری شما دوستان عزیز در کوتاهترین زمان ممکن و با کیفیت منحصر به فرد می باشد. برای کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان حرفه ای ما در این مجموعه با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید .