ایده های پارتیشن

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

امروزه در صنعت ساختمان هر روز شاهد تغییرات مثبت و تولید و عرضه محصولات جدید متناسب با نیازها و همچنین رفع معایب محصولات قبل هستیم که این امر علاوه بر توجه به مشخصات فنی بر زیبایی و جذابیت کار نیز توجه ویژه ای می نماید .
پیرو صحبت های فوق در نظر داریم در این مبحث شما را با یکی از جدیدترین تولیدات صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی با نام پارتیشن شیشه ای تک جداره با پروفیل آلومینیومی به رنگ مشکی آشنا نماییم که علاوه بر زیبایی دارای خصوصیات مثبتی همچون شکست صدا تا 70% ، عایق برودتی و حرارتی مناسب و همچنین عبور حداکثری نور طبیعی در محیط می باشند و برای جداسازی قسمت های مختلف در دفاتر کار اداری همچون اتاق جلسات ، آشپزخانه ، اتاق مدیران و معاونین و ... مورد استفاده قرار می گیرد که با احتساب همین آیتم ها و نکات مثبت عنوان شده طرفداران و علاقه مندان بسیاری از طراحان داخلی و متخصصین این صنعت گرفته تا افراد عادی جامعه در مشاغل و اصناف مختلف را به خود اختصاص داده است .
به همین منظور برای آگاهی بیشتر شما عزیزان و درک بهتر موضوع در ذیل تصاویر زیبایی از پارتیشن شیشه ای فریم لس شرکت Nidera که در روتردام هلند واقع گردیده را به اشتراک می گذاریم . مدیران شرکت Nidera در سال 2015 به منظور برجسته کردن کار و شخصیت نام و فعالیت شرکت خود از معماران Fokkema & Partners دعوت به همکاری نمود و طراحی و اجرای معماری داخلی دفتر جدید خود را به دست طراحان داخلی این شرکت سپرد که نتیجه کار موفقیت آمیز بوده و علاوه بر رفع نیازها و خواسته های مشتری این طرح برنده جایزه طراحی سال 2018 آلمان نیز گردیده است .
برای طراحی و اجرای پارتیشن شیشه تک جداره تخصصی و با کیفیت دفتر کار خود با کارشناسان زبده ما در مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازید رایگان بهره مند شوید .