ایده های پارتیشن

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 در سال های اخیر با توجه به محبوبیت استفاده از سبک مدرن در معماری و دکوراسیون داخلی فضاهای خاص اداری و گرایش افراد به طراحی فضا به صورت سالن باز جهت استفاده حداکثری از نور طبیعی محیطی ، استفاده از پارتیشن های اداری فریم لس جهت جداسازی برخی از قسمت ها همچون اتاق کنفرانس و جلسات که خود کمک به عبور نور طبیعی می نمایند و در کنار آن عایق صوتی و برودتی و حرارتی مناسبی نیز دارند بسیار پر طرفدار گردیده است .

برای درک بهتر موضوع در ذیل عکس های زیبایی از پارتیشن اداری فریم لس شرکت ساختمانی Fortis Construction را مشاهده می نمایید که در پورتلند (اورگان) - ایالات متحده آمریکا واقع گردیده و در سال 2018 با هدف طراحی کاربردی و تاکید و تقویت همکاری ما بین بخش ها و افراد مختلف در این مجموعه تصمیم به بازسازی دفتر کار خود گرفتند و بدین منظور از شرکت معماری Woofter Bolch دعوت به همکاری نمود و همانطور که در تصاویر به اشتراک گذاشته ذیل مشاهده می نمایید نتیجه کار رضایت بخش بوده است .
تیم طراحی Woofter Bolch با ایده های خلاق خود و بررسی و آشنایی کامل با خواسته ها و نیازهای کلی پروژه موفق شد فضای اداری زیبایی مبتنی بر طراحی به صورت سالن باز در قسمت کارمندی و انتظار و همچنین قسمت هایی بسته البته با کمک پارتیشن شیشه ای تک جداره با شیشه های شفاف جهت عبور حداکثری نور طبیعی خلق نماید که علاوه بر زیبایی تاثیر بسزایی در جذابیت دکوراسیون داخلی و بالا رفتن راندمان کاری پرسنل و مدیران Fortis Construction خواهد داشت .
از نکات برجسته در معماری داخلی انجام گرفته فوق می توان به استفاده از کاور چوب با رنگ بندی های مختلف در اطراف پارتیشن تمام شیشه هر بخش یا دیوارهای قسمت های مختلف این مجموعه اشاره نمود که بر زیبایی کار افزوده است .
مجموعه پارتیشن ساز با تلاش مستمر و سالها تجربه در زمینه طراحی ، تولید و اجرای پارتیشن های اداری فریم لس و ام دی اف ، این امکان را به شما دوستان عزیز می دهد که از پارتیشن شیشه ای با بالاترین کیفیت ممکن و یراق آلات درب درجه یک با حق انتخاب در زمینه رنگ پروفیل آلومینیوم و یراق آلات متناسب با دکوراسیون داخلی فضای اداری خود استفاده نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان زبده ما با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید .