ایده های پارتیشن

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 امروزه توجه افراد جامعه به طراحی و اجرای اصولی دکوراسیون داخلی دفاتر کار یا منازل مسکونی ، باعث گردیده محصولاتی همچون پارتیشن و درب های شیشه ای از محبوبیت بالایی در بین اقشار مختلف جامعه برخوردار باشد . پارتیشن شیشه ای فریم لس و درب های شیشه ای به دلیل استفاده از شیشه های تمام قد و رنگ بندی متنوع و زیبا فریم آلومینیوم در ساختار پارتیشن یکی از بهترین گزینه ها برای جداسازی فضای داخلی پروژه های اداری می باشند که علاوه بر شکست صدا تا 70% و عایق مناسب برودتی و حرارتی ، تاثیر بسزایی در زیبایی دکوراسیون دفاتر کار ایفا می نمایند .

برای درک بهتر موضوع در ذیل تصاویر زیبایی از معماری داخلی دفتر Tiger 21 در نیویورک – ایالات متحده آمریکا را به اشتراک می گذاریم که در ساختار آن از درب های شیشه ای با پروفیل آلومینیوم و یراق آلات به رنگ مشکی استفاده شده است . مدیران این مجموعه در سال 2019 به منظور خلق فضایی جذاب و منحصر به فرد برای کارکنان خود و همچنین ایجاد فضاهایی چند منظوره به صورت مناطق اداری با حفظ حریم خصوصی برای مدیران و پرسنل خود و مناطقی برای اجتماعات بزرگتر از شرکت معماری Kostow Greenwood دعوت به همکاری نمودند که همانطور که ملاحظه می نمایید نتیجه کار رضایت بخش بوده است .
از آیتم های برجسته به کار رفته در طراحی داخلی این دفتر کار خاص می توان به بهره بردن از پانل های چوبی گرم و یکرنگ در دیواره ها و مبلمان اداری و نورپردازی یکپارچه اشاره نمود که در نهایت محیطی گرم ، دلنشین و باشکوه را برای این سازمان رقم زده است .
برای طراحی و اجرای اصولی و خاص پارتیشن و درب شیشه ای اداری دفتر کار خود با مجموعه پارتیشن ساز با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان تخصصی ما بهره مند شوید.