ایده های پارتیشن

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس در سال های اخیر جهت جداسازی بخش های مختلف دفاتر کاری از یکدیگر به سبب زیبایی و علاوه بر آن مزیت های فراوانی که برای فضای داخلی اداری شما به ارمغان می آورد بسیار مورد توجه طراحان داخلی و همچنین افراد مختلف جامعه قرار گرفته است که از آن جمله می توان به تردد حداکثری نور طبیعی و شکست صدا تا 70 درصد اشاره نمود . شما می توانید با امنیت خاطر و خیالی آسوده از این محصول به دلیل کیفیت بالا و جذابیت وصف ناپذیر آن در کلیه اصناف استفاده نمایید .
پیرو صحبت های فوق در ذیل عکس های زیبایی از پارتیشن شیشه ای دفتر مهندسی Pasifik در استانبول - کشور ترکیه را برای شما عزیزان به اشتراک می گذاریم که در سال 2020 با هدف خلق دکوراسیون داخلی جدید که از یک طرف منعکس کننده تجربه چندین ساله شرکت و از طرف دیگر رویکرد نوآورانه هماهنگ با امروز باشد از شرکت معماری Habif در خصوص طراحی و اجرای معماری داخلی دفاتر خود دعوت به همکاری نمودند .
معماران داخلی Habif با بررسی دقیق پروژه و تفکر ویژه در زمینه درخواست های کارفرما این دکوراسیون داخلی مدرن و زیبای اداری را خلق کردند . همانطور که در تصاویر ذیل مشاهده می نمایید تیم طراحی از فرم و متریال های یکنواخت و هماهنگ به رنگ خاکستری و قرمز در فضای داخلی شرکت Pasifik استفاده نمودند چرا که سعی آنها بر آن بود که با تابلویی فلزی که در قسمت ورودی ساختمان نصب می گشت ، پروژه های انجام گرفته 20 سال گذشته این شرکت برای کارمندان و بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته شود و همچنین در هر بخش از تابلوهای نقاشی به تصاویر و رنگ بندی خاص استفاده گردد .
از ایده های ناب و خلاقانه به کار رفته در طراحی داخلی شرکت Pasifik می توان به طراحی به صورت سالن باز و در برخی از بخش ها که مربوط به جلسات کاری ، اتاق مالی و مدیران مجموعه است و نیازمند حریم خصوصی بالایی نیز می باشند با استفاده از پارتیشن شیشه ای تک جداره با فریم آلومینیوم به رنگ مشکی جهت تفکیک هر کدام از آنها اقدام گردیده است که زیبایی و جذابیت خاصی را به محیط اداری فوق القا نموده است .
برای طراحی و اجرای دکور پارتیشن تخصصی و ایده آل دفتر اداری خود با کارشناسان زبده ما در مجموعه پارتیشن ساز با شماره های 09121054610 - 09124398678 تماس حاصل فرمایید .