ایده های پارتیشن

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 در سال 2018 استودیو معماری Eagle با چالش جالبی جهت طراحی دکوراسیون داخلی آزمایشگاه نوآوری و دفاتر اداریONE / KDC که در نیوجرسی – ایالات متحده آمریکا واقع گردیده ، روبرو شد . هدف مدیران این مجموعه از طراحی و اجرای معماری داخلی فضای داخلی مجموعه خود داشتن فضایی براق و مدرن با القای احساسی مشابه خانه و ترغیب مشتریان به شرکت در کارگاه های خصوصی جهت تهیه محصولات آرایشی و زیبایی ONE / KDC عنوان گردیده است .

تیم طراحی Eagle در این پروژه باید فضاهایی همچون آزمایشگاه ، سالن آرایش جهت برگزاری دوره های آموزشی و معرفی محصولات ، دفاتر اداری ، قسمت انتظار و پذیرایی و ... را در فضای داخلی این مجموعه خلق می نمود که با نگاهی اجمالی به تصاویر به اشتراک گذاشته شده ذیل پی به موفقیت طراحان داخلی آن خواهید برد .
از نکات برجسته در دیزاین داخلی فوق می توان به بهره بردن از پارتیشن تک جداره آلومینیوم جهت جداسازی قسمت های مختلف این دفتر اداری اشاره نمود که می توان از آن به عنوان تکمیل کننده پروژه مذکور یاد کرد چرا که خواسته مدیران ONE / KDC را از نظر حداکثر تردد نور طبیعی و شفافیت در محیط قوت بخشیده است .
مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه و فعالیت در زمینه طراحی و نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس این امکان را به شما دوستان عزیز می دهد که از پارتیشن شیشه ای با بهترین نوع یراق آلات درب با حق انتخاب در زمینه رنگ و نوع پروفیل آلومینیوم به کار رفته در ساختار پارتیشن و متناسب با دکوراسیون داخلی دفتر اداری خود استفاده نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تخصصی ما با شماره های 09124398678 و 09121054610 در تماس باشید .