ایده های پارتیشن

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 

در سال 2020 و با شروع شیوع گسترده ویروس کووید 19، مدیران شرکت لوازم خانگی B / S / H که در بروکسل - کشور بلژیک مشغول به فعالیت هستند تصمیم به تغییر محل کار خود گرفتند و بدین منظور کارکنان خود را از دفتر قدیم به ساختمانی سه طبقه در قسمتی از شهر که در گذشته ایستگاه حمل بار در آنجا مستقر بوده ، منتقل کردند .با اعمال این تغییر نیاز به طراحی دکوراسیون داخلی دفتر جدید به شدت احساس می شد که بدین منظور از شرکت معماری Captif جهت طراحی و اجرای معماری داخلی شرکت B / S / H دعوت به همکاری گردید.
تیم طراحی Captif در وهله اول بررسی های کلی را از نظر نیازهای پروژه بر اساس خواسته کارفرما و چالش های پیش رو انجام داد و سپس با انتخاب سبک مدرن، دیزاین داخلی خود را آغاز نمود. در این میان برای بالا بردن جذابیت کار از فضاهای بسته به طور مثال با الهام گرفتن از واگن قطار جهت اتاق استراحت و انتظار تا فضاهایی به صورت سالن باز جهت قرار گیری کارمندان و تریا تا خلق برخی از بخش ها با کمک پارتیشن های اداری مدرن که 90 درصد ساختار آنها از شیشه های سوپر کلیر سکوریت تمام قد تشکیل شده و سپس با کمک فریم آلومینیوم با کیفیت های متفاوت و رنگ بندی های متنوع محصور می شود را در دکوراسیون داخلی محیط مربوطه لحاظ کرد. یکی از دلایل استفاده بی شمار از پارتیشن های تک جداره شیشه ای توسط طراحان داخلی در طی سال های اخیر استفاده بهینه و حداکثری از نور طبیعی محیطی و پس از آن عایق بندی مناسب صدا و تاثیر مستقیم این محصول در زیبایی و جذابیت معماری داخلی پروژه های مختلف عنوان گردیده است که به شدت رضایت کارفرما و مخاطبین را در بر داشته است.
برای طراحی و اجرای تخصصی و ایده آل پارتیشن اداری مدرن دفتر کار خود با کارشناسان حرفه ای ما با سالها تجربه موفق در تولید و نصب پارتیشن های شیشه ای و چوبی در مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.