ایده های پارتیشن

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 امروزه در دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف اداری جهت جداسازی برخی از بخش ها از یکدیگر از محصولی با عنوان پارتیشن شیشه ای فریم لس استفاده می نمایند. پارتیشن های شیشه ای تک جداره با ساختاری متشکل از پروفیل آلومینیوم در اطراف کار و چهارچوب درب ها و شیشه های تمام قد 10 میلیمتری شفاف سکوریت که حدود 99 درصد کار را تشکیل می دهند در بازار تولید و عرضه می گردند. یکی از دلایل بارز انتخاب پارتیشن آلومینیوم شیشه ای و استفاده در دفاتر کار اداری توسط طراحان داخلی یا افراد مختلف با سلیقه ها و کسب و کارهای گوناگون، تردد عالی نور طبیعی محیطی و در نتیجه بزرگتر و دلباز نشان دادن فضای مربوطه و از سوی دیگر جذابیت و زیبایی وصف ناپذیر آن در معماری داخلی پروژه های اداری می باشد.

پیرو صحبت های انجام گرفته فوق و برای درک بهتر موضوع، در ذیل تصاویر زیبایی از پارتیشن شیشه ای فریملس شرکت Decom را به اشتراک می گذاریم که این مجموعه در صنعت فناوری مشغول به فعالیت بوده و در Venray - کشور هلند واقع گردیده است.
مدیران Decom برای نقل مکان به دفتر کار جدید که موقعیتی صنعتی داشته و در گذشته به عنوان بانک مورد استفاده قرار گرفته است از Nu interieur و ontwerp جهت طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون دفتر اداری خود دعوت به همکاری نمودند و همانطور که در عکس های به اشتراک گذاشته شده ذیل مشاهده می نمایید نتیجه کار از دید کارفرما و بیننده زیبا و مطلوب بوده است.

معماران داخلی Decom در گام نخست با تماس کارفرما جهت دعوت به کار به محل پروژه اعزام شده و وضعیت کنونی ساختمان و حتی ساختمان های اطراف را بررسی نمودند. سپس در جریان اهداف و خواسته های مشتری خود قرار گرفته و تا حد زیادی با توجه به خرید انجام شده صندلی های کلاسیک موجود در فضا توسط مدیر مجموعه، در جریان سبک معماری مورد علاقه مدیر مجموعه قرار گرفتند.

در ادامه کار طراح با انتخاب صحیح سبک مدرن، چیدمان مناسب، استفاده به جا از پارتیشن شیشه ای اداری برای تفکیک بعضی از بخش ها، بهره بردن از رنگ غالب سفید و در برخی از قسمت ها خاکستری جهت بالا بردن جذابیت کار و... موفق به خلق این دکوراسیون داخلی زیبا و خاص گردید.

 

مجموعه پارتیشن ساز با سالها تجربه در زمینه تولید انواع پارتیشن های اداری و امکان ارائه انواع متنوعی از فریم های آلومینیوم در رنگ ها و کیفیت های گوناگون بهترین انتخاب جهت تجهیز پارتیشن شیشه ای دفتر کار شما می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و توضیحات تکمیلی در این خصوص با کارشناسان زبده ما در مجموعه پارتیشن ساز با شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید.