Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

برای پارتیشن های شیشه ای فریم لس دربهای زیادی تعبیه گردیده است که از جمله می توان به رولینگ (کشویی)، اسلایدینگ تک و دو لنگه اشاره نمود که بسته به نیاز کارفرما و فضای موجود انتخاب می گردد. توضیحات جامع و کامل تری در خصوص انواع درب های قابل استفاده برای پارتیشن شیشه ای فریم لس به شرح برای آگاهی و انتخاب راحت و ساده تر شما در ذیل آمده است.

درب رولینگ:
درب رولینگ یا همان دربهای کشویی بر اساس سیستم قلطک اسپایدر طراحی و اجرا می شوند. این سری دربها به دلیل حداقل فضای موردنیاز جهت باز و بسته شدن و همینطور کوچک بودن ابعاد اکثر دفاتر کار و فضاهای اداری،توجه بسیاری از معماران و طراحان را به خود جلب نموده است.

درب اسلایدینگ تک لنگه:
این سیستم دربها بخاطر وجود چهارچوب و درزبندی مناسب آن ، عایق صوتی خوبی را برای دو طرف پارتیشن فراهم می نماید و به دلیل استفاده از یراق آلات بسیار با کیفیت اروپایی دارای عمر مصرف بالایی نیز هستند. در برخی موارد به لحاظ کنترل قیمت ،امکان نصب بدون چهارچوب و به صورت شیشه به شیشه وجود دارد که این روش به علت امکان استفاده از یراق آلات چینی دارای قیمت مناسبی می باشند ولی از نظر عایق صوتی دچار ضعف هستند.

درب اسلایدینگ دو لنگه:
ابعاد استاندارد در دربهای تک لنگه برای فضاهای اداری حداکثر حدود 90 الی 100 سانتی متر می باشند که یراق آلات قابل استفاده در پارتیشن های شیشه ای فریم لس بر اساس این ابعاد طراحی و تولید شده اند، با در نظر گرفتن این شرایط در فضاهایی که نیاز به ابعاد بیشتری برای ورودی احساس شود ،می بایست از درب دو لنگه استفاده گردد.این دربها به دلیل عرض بالای آن دارای محاسن بسیاری هستند لیکن از نظر عایق صوتی تا حدودی ضعیف می باشند.

برای طراحی و اجرای اصولی و تخصصی پارتیشن بندی شیشه ای فریم لس دفتر کار خود با مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.