Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

پارتیشن شیشه ای فریم لس که عایق صدا باشد، انتخابی ارزشمند برای فضاسازی و تفکیک دپارتمان ها در فضای اداری بوده و برای مدیریت صوت و انرژی، مناسب است. چه فضای اداری شما بزرگ باشد، چه زیر 40 متر باشد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد، قابلیت پیاده سازی در هر مکان و برای هر فضایی را در جهت جلوه گری دکوراسیون اداری در بخش های دولتی و خصوصی دارد. پارتیشن شیشه ای تک جدار و دو جداره، معایب و ویژگی های مربوط به خود دارد. پارتیشن شیشه ای تک جداره، ضخامت کم تری نسبت به پارتیشن شیشه ای دو جداره داشته و ارزان تر است.

 اگر به دنبال کاری مقاوم هستید و عایق بودن صدا برای محیط کار شما اهمیت دارد، پارتیشن دو جداره توصیه می شود. با توجه به افزایش هزینه های انرژی و با توجه به مدیریت انرژی در محیط کار ، انتخاب پارتیشن شیشه ای دوجداره مناسب خواهد بود. برای کاهش هزینه، میتوانید بخش هایی که اهمیت کمتری دارند، از پارتیشن شیشه ای تک جداره در طراحی دکوراسیون محل کار استفاده کنید.

پارتیشن شیشه ای تک جداره به 2 صورت فریم لس و فریم دار قابلیت نصب و اجرا دارد و انتخاب هوشمندانه ای برای جداسازی فضای اداره است. اما از نظر عایق بودن در برابر صوت و محدود کردن دید نسبت به پارتیشن شیشه ای دو جداره، اثربخشی کمتری دارد. البته در پارتیشن های شیشه ای تک جداره که دارای سیستم فریم بندی و نوارهای درزگیر کامل هستند، درب ها داخل  فریم و چهار چوب قرار گرفت و فیکس شده و  تا 50 درصد ویژگی عایق صوت را ارتقا داد.

پارتیشن دوجداره به لحاظ عایق صوتی نسبت به پارتیشن تک جداره، توانایی بهتر و بیش تری داشته و قابلیت بالاتری در برابر صوت دارد. لذا، پارتیشن های دو جداره معمولا تا 20 درصد، صوت را به  نسبت پارتیشن تک جداره، بهتر کنترل می کنند و نمی توان برای آن ها توانایی 100 درصد قائل شد.

البته توانایی بالاتر و مقاومت بیشتری به نسبت پارتیشن تک جداره دارند اما عایق صد درصدی صوت نیست. پارتیشن های ضد صدا، از 2 ورقه شیشه و یک لایه  خلا ساخته شده که به خوبی جلوی انتشار صوت را می گیرد. پارتیشن شیشه ای علاوه بر آن که عایق صدا و حرارت است، مانع انتقال نور نیست و نور طبیعی را به راحتی داخل فضا، انتقال می دهد.

یکی از نکات اصلی و حائز اهمیت در پارتیشن های اداری ،ایجاد عایق صوتی در فضای پیرامون دو طرف آن می باشد ،البته هیچ یک از پارتیشن های عرضه شده در بازار به طور کامل عایق صوتی نیستند ولی اغلب پارتیشن ها تا حدودی موجب شکست صدای محیط می شوند. هرچه سیستم اجرایی پارتیشن یکپارچه تر باشد،صدای کمتری از آن عبور می کند.
پارتیشن های شیشه ای فریم لس بدلیل استفاده از شیشه های یک تکه در ارتفاع کف تا سقف می تواند به کاهش صدای محیط کمک شایانی می نماید ولی در این سبک از پارتیشن ها فقط به ابعاد شیشه اکتفا نشده است و درز فی مابین شیشه ها هم با چندین تکنیک قابل بسته شدن است تا هیچ گونه صدایی از آن عبور نکند. از آنجا که در ساخت و درزبندی پروفیل های آلومنیومی درجه یک پارتیشن شیشه ای فریم لس که در مجموعه پارتیشن ساز نیز استفاده می شود از جدیدترین تکنولوژی روز اروپا بهره گرفته شده است،این سیستم از پارتیشن بندی را به یکی از عایق ترین انواع پارتیشن ها تبدیل نموده است. پارتیشن شیشه ای فریم لس نه تنها در خصوص آیتم صوتی بلکه در شرایط حرارتی و برودتی نیز دارای ایزوله بالایی هستند.

برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد نصب و اجرای انواع پارتیشن شیشه ای فریم لیس و همچنین اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لیس با درب معمولی یا درب چوبی ام دی اف، می‌توانید با مجموعه پارتیشن ساز به عنوان یکی از برترین مجریان طراحی و نصب پارتیشن شیشه ای فریم لیس درجه یک با گارانتی و ضمانت  نامه معتبر، تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را از کارشناسان مجرب و کارآزموده پارتیشن ساز، دریافت نمائید.

سوالات متداول

در چه مکان هایی امکان استفاده از پارتیشن آکوستیک وجود دارد؟

از پارتیشن شیشه ای فریم لس که عایق صوت است، می توان در محیط های اداری شلوغ با رفت و آمد بالای ارباب رجوع مثل ادرات مالیات و بیمه و شهرداری ها و نهادهای خدماتی استفاده کرد تا صدای محیط کاهش و تمرکز منابع انسانی که بزرگ ترین سرمایه بنگاه ها هستند، حفظ شود. کتابخانه ها، آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها، مراکز آموزشی و فرهنگی و هنری و کافه و رستوران، جایی است که پارتیشن آکوستیک فریم لس بسیار کاربرد دارد.

پارتیشن شیشه ای دوجداره فضای بیشتری برای نصب به نسبت پارتیشن شیشه ای تک جداره نیاز دارد؟

بله. اما نه خیلی زیاد. این نوع پارتیشن، به فضای بیش تری جهت نصب احتیاج دارد. لذا در فضاهای بزرگ تر نصب می شود. چون در فضای کوچک، سبب شلوغ شدن محیط شده و در کوچک سازی محیط، تاثیر گذار است.

آیا امکان تمیز کردن پارتیشن شیشه ای فریم لس عایق صوت وجود دارد؟

بله. به راحتی تمیز شده و به نگهداری خاصی نیاز ندارد. با نورپردازی و شیشه رنگی و طرح دار ، می توان راندمان منابع انسانی و جلوه گری فضای تفکیک شده را ارتقا داد.

مزایای استفاده از پارتیشن فریم لس عایق صوت چیست؟

انتقال نور طبیعی در محیط، امکان جابجایی و تغییر آسان چیدمان پارتیشن، هزینه مناسب، نصب سریع و قابلیت محدود کردن دید به صورت موقت و یا دائمی.

قیمت پارتیشن فریم لس عایق صوت چقدر است؟

قیمت پارتیشن عایق صوت به متغیراتی چون: تک جداره یا دو جداره بودن شیشه و یراق آلات و هزینه نصب و اجرا و حمل بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با پارتیشن ساز تماس بگیرید.