Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

در پارتیشن های شیشه ای فریم لس ،شیشه ها بستر مناسبی برای طراحی و اجرای ایده های خلاقانه و بکر می باشند. تکنیک و روش های مختلفی جهت تغییر ظاهر ساده و شفاف شیشه ها وجود دارد.این تکنیک ها با امکان تبدیل شیشه ای شفاف به شیشه های رنگی ،مات ،طرح دار به صورت اشکال یا متنی حاوی اشاره به موقعیت مکانی یا شعار تبلیغاتی و... ، محل مناسبی برای طراحی های خاص و ناب و ایجاد حس شادابی و تنوع در فضای اداری هستند. برای خلق طرحی هوشمندانه با استفاده از شیشه های موجود در پارتیشن، پوشش های بسیاری وجود دارد. از آن جمله می توان به چند نمونه که در ذیل آمده اشاره کرد:

استیکر مات:
امروزه راهکارهای گوناگونی برای محدود کردن دید فضای داخل پارتیشن به صورت کامل یا نیمه و طرح دار وجود دارد که یکی از آنها استفاده از استیکر های مات کن می باشد. در کل بهره گرفتن از استیکر به علت امکان تغییر نمایه شیشه ها با خط مشی و سیاست های شرکت بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر از تکنیک های قدیمی از جمله سند بلاست می باشد. استیکرهای مات کن در بازار دارای اقلام گوناگونی هستند که معمولاً دارای کیفیت نسبتاً پایینی بوده و ظاهر زیبایی به شیشه شما نمی بخشد.مجموعه پارتیشن ساز با بهره گیری از با کیفیت ترین انواع استیکرها، امکان اجرای انواع طرحها را بر روی شیشه پارتیشن تمامی فضاهای اداری دارد.

استیکر رنگی:
با بهره گیری از استیکرهای رنگی و برش های بسیار دقیق و با کیفیت امکان اجرای تمامی طرح های نوشتاری و لوگوی شرکت ها به صورت رنگی بر روی شیشه پارتیشن امکان پذیر گردیده است. ایده های بسیار زیبا و متنوعی در خصوص استفاده از استیکرهای رنگی بر روی شیشه پارتیشن ها وجود دارد.

استیکر مش:
استیکر مش از سری استیکرهایی هستند که کاربرد بسیاری زیادی در سیستم پارتیشن های شیشه ای فریم لس دارند. این استیکرها به علت وجود حفره های ریزی که در سطح خود دارند،نور را از خود عبور داده و قابلیت چاپ بر روی شیشه را نیز دارا هستند.در زمان هایی که نیاز به چاپ شدن عکس یا طرحی بر روی تمام قسمت های شیشه باشد،استیکر مش بهترین گزینه محسوب می شود.

فیلم های رنگی:
در برخی موارد می توان با تغییر رنگ شیشه های پارتیشن به رنگ های قرمز ، آبی ، سبز و یا هر رنگ دیگری که مناسب فضای موجود باشد می توان جلوه خاص و متفاوتی به حال و هوای فضای اداری داد. برای این کار با نصب فیلم های رنگی مخصوص شیشه امکان تغییر رنگ کل شیشه وجود دارد.

پرینت:
چاپ بر روی شیشه یک متد بسیار جدید در پارتیشن های شیشه ای فریم لس محسوب می گردد . این نوع چاپ که هیچ گونه محدودیتی از نظر ابعاد و رنگ بندی ندارد یکی از زیباترین و بهترین تکنیک ها در صنعت شیشه می باشد که قطعاً تاثیر بسزایی در صنعت شیشه و همینطور کیفیت و زیبایی محیط جاری دارد.

پرینت لمینیت:
در زمان هایی که نیاز به بازتاب نور در دو طرف شیشه احساس می شود از تکنیک پرینت لمینیت استفاده می گردد ،به این صورت که پرینت در بین شیشه های لمینیت قرار می گیرد. این فرایند دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و به لحاظ عدم دسترسی به سطح پرینت شده در بین شیشه ها بسیار ماندگار خواهد بود.

 برای طراحی و اجرای بی نظیر و با کیفیت پارتیشن شیشه ای فریم لس فضای اداری خود و بهره گیری از پوشش های خاص و زیبا با مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.