دیوارپوش:
دیوارپوش یکی از المان های زیبایی و جذابیت در دکوراسیون است که باعث تغییرات چشمگیری در فضای اداری شما می شود. دیوارپوش ها قابل استفاده بر روی دیوار و سقف می باشند. این دیوارپوش ها در دو طرح تایل و 3D تولید می شوند که هر کدام دارای مزایای خاص خود می باشند.
1- دیوارپوش تایل:
دیوارپوش های تایل تماماً از جنس ام دی اف ساخته می شوند و بنا به نیاز محیط و درخواست کارفرما تعیین رنگ می گردند. این نوع دیوارپوش علاوه بر زیبایی در کنترل صدای محیط و رفع عیوب دیوارها کابرد فراوانی دارد. ابعاد تایل های این مدل از دیوار پوش ها بنا به نظر طراح و درنظر گرفتن ابعاد ام دی اف و نیز شرایط حمل و نقل کاملاً قابل تغییر است ولی ابعاد در نظر گرفته شده به صورت پیش فرض120سانتیمتر در60سانتیمتر می باشد. ژوئن های ما بین تایل نیز بسته به نظر طراح و ابعاد تایل ها متغیر بوده که با توجه به ابعاد پیش فرض2 الی3سانتی متر در نظر گرفته می شود.

2- دیوارپوش تری دی پانل (3D):
این دسته از دیوار پوش ها قابلیت سه بعدی کردن دیوار فضاهای مختلف را داشته و از تولیدات کشور آلمان می باشد. شیارهای دوگانه(Double) بر روی الوارها، امکان طراحی سه بعدی را در کلکسیون این دیوارپوش ها بوجود می آورد. همچنین این کلکسیون در سه اندازه متفاوت عرضه شده است که برجستگی و برآمدگی ها طبیعی تر و زنده تر به نظر برسد. ترکیب این پانل ها با یک روشنایی ملایم، سایه های رویایی و دل انگیزی را در فضای اتاق بوجود می آورد. بدین ترتیب، این کلکسیون در بالا بردن آمبیانس(ambience) فضای داخلی اتاق کمک شایان توجهی می کند. شیارهای دوگانه امکان نصب در دو حالت مختلف و در نتیجه اختلاف سطحی را که فضای سه بعدی متمایزی بوجود می آورد ، بدست می دهد. یکی از مهمترین خصلت های این دیوار پوش ها سرعت نصب بسیار بالای آن می باشد.

*از ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- قابل نصب در محل های شرجی و مرطوب

- ضخامت: 15 میلیمتر

- در 3 عرض 80/100/120 میلیمتر

- به طول: 840 میلیمتر

- در 15 رنگ جذاب