امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 
 

پـــــــارتـــــیــــــشـــن شـــیــــشـــه ای

با یک رویکرد مینیمال بهترین انتخاب برای دفاتر اداری مدرن  می باشد و سخاوتمندانه نور را به داخل محیط هدایت می کند . این پارتیشن ها با ایجاد سطحی شفاف بستر مناسبی را برای تبلیغات و یا مدیریت منابع انسانی به ارمغان می آورند . استفاده از این پارتیشن علاوه بر جداسازی فضاهای مورد نظر در دفاتر کار ، نقش بسزایی را در زیبایی دکوراسیون داخلی فضاهای اداری ایفا می نماید که با سایر محصولات قابل مقایسه نیستند .

اجـــــزای پــــارتــــیـــشـــن شــــیـــشــــه ای

قسمت اصلی پارتیشن های شیشه ای را شیشه های 10میلیمتر سکوریت شده تشکیل می دهند که این شیشه ها توسط یک پروفیل آلومینیوم به دیوار ، کف و سقف نصب می شوند . در نهایت اتصالات مخصوصی فی ما بین شیشه ها قرار می گیرد که بسته به نوع پروفیل پارتیشن این اتصالات متفاوت هستند . درب های پارتیشن دارای یک چهارچوب مجزا بوده که هم محلی برای نصب لولا به شمار می آیند و هم در بالا بردن شکست صدا  تاثیر فراوانی  دارند . یراق آلات بسیار  متنوعی  برای  درب های پارتیشن  شیشه ای  وجود  دارد  که با نظر کارفرما انتخاب می گردد .

 
 

پــــروفـــیل پارتــیـــشـــن شـــیــــشـــه ای

پروفیل های پارتیشن شیشه ای بسیار خلاقانه طراحی شده است . ابعاد بسیار ظریف آن و همچنین قدرت بالای این پروفیل ها در نگهداری شیشه از خصوصیات برجسته آنها می باشد . پروفیل های فریم از دو قسمت بدنه و درپوش تشکیل شده اند تا امکان نصب شیشه ها  با دقت بالاتری توسط تیم نصب انجام شود . همچنین یک پروفیل اختصاصی  برای چهارچوب درب ها طراحی شده است تا هم قدرت نگهداری لولا های  درب را داشته باشد و  هم میزان شکست صدا را به میزان چشمگیری افزایش دهد .

یــــراق آلات پارتــیـــشــن شـــیــــشــــه ای

پارتیشن های شیشه ای در قسمت دربها نیاز  به لولا و دستگیره دارند که با  توجه  به قطر شیشه (10 میلیمتر) لولا  و  دستگیره مخصوص  بمخصوص به خود را  طلب می کند . این یراق آلات با توجه به کشور تولیدکننده  و  رنگ آنها دارای قیمت های بسیار متفاوتی در بازار هستند و انواع مختلفی را از برندهای مرونی و هوپه که ساخت کشورهای اروپایی هستند  تا  دستگیره های  فرودگاهی که ساخت کشور  چین  می باشند و در پایین ترین رده کیفی قرار می گیرند را شامل می شوند . انتخاب دستگیره  مناسب  برای پارتیشن های  شیشه ای  بسیار حساس می باشد و حتی  ممکن است  خطر ساز  باشد . در گذشته مدل های دستگیره در  بازار  بسیار محدود  بود  ولی در حال حاضر امکان انتخاب  طیف گسترده ای  از این محصولات با تنوع رنگی در مجموعه پارتیشن ساز وجود دارد

 
 

انــــــواع شـــیــــشــــه پارتــیـــشـــــن

شیشه های مختلفی را می توان در پارتیشن های شیشه ای به کار برد که تمامی آنها در مجموعه پارتیشن ساز ارائه می گردد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد .

- شیشه فلوت
- شیشه لمینیت
- شیشه لاکوبل
- شیشه کریستال
- شیشه ساتینا
- شیشه سوپر کلیر
در مجموعه پارتیشن ساز کلیه شیشه هایی که به آنها اشاره شد با قطر 10میلیمتر و به صورت سکوریت شده در پارتیشن ها به کار گرفته می شود و این انتخاب بر اساس کیفیت و طراحی متغییر می باشد . کلیه این شیشه ها می بایست با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا تولید و آماده سازی شوند تا در نهایت پارتیشن شیشه ای بی نقص و ماندگاری برای شما اجرا و نصب گردد .

انــــــواع درب پارتــیـــشــن شـــیــــشــــه ای

در پارتیشن های شیشه ای طبق نظر طراح از چندین مدل درب استفاده می شود که معمولاً دربها در سه تیپ خلاصه می گردند. 
تیپ 1- درب های شیشه ای لولایی: درب های شیشه ای جزء اصلی ترین درب های پارتیشن به شمار می آیند زیرا ساختار و سبک آنها با بقیه قسمتهای پارتیشن سازگارتر هستند . 
تیپ 2- درب های کشویی: معمولاً انتخاب اکثر طراحان داخلی در برخی از قسمت های پروژه خود به لحاظ پایین بودن فضای اشغال بازشو درب این تیپ از دربها می باشند . این درب های مینیمال با استفاده از ریل های اسپایدر طراحی و نصب می شوند .
تیپ 3- درب های ام دی اف: در برخی از پروژه ها به دلایل طراحی نیاز به استفاده از درب هایی با رنگ چوب و یا رنگ های منتصب به ام دی اف می باشد که چهارچوب های درب متفاوت مجموعه ما امکان اجرای این قبیل از دربها داراست .

 
 

نــــحـــــوه ســـــفــــــارش پارتــیـــشــن شـــیــــشــــه ای

برای اجرای پارتیشن های شیشه ای فریم لس بعد از طراحی و مشخص شدن نوع و رنگ فریم های پارتیشن ابتدا برآورد قیمت صورت می گیرد و به کارفرما اعلام می گردد تا مورد تایید کارفرما قرار گیرد . پس از آماده سازی بستر کار ، فریم کشی پارتیشن ها صورت خواهد گرفت تا سایز شیشه های مربوطه با دقت بالایی مشخص شود و برای فرایند سکوریت شدن به کارخانه شیشه ارسال می گردد . در مرحله بعد شیشه های سکوریت شده به محل اجرا حمل شده و نصب آن انجام می گردد و با نصب درب ها در آخرین مرحله کار پروژه آماده تحویل به کارفرما خواهد بود .

 

زمان اجــــرای پارتــیـــشــن شـــیــــشــــه ای

اجرای پارتیشن های شیشه ای با سرعت باورنکردنی انجام می گردد که به عنوان یکی از سریع ترین اجراها در میان دیگر نسل های پارتیشن به حساب می آید . این پارتیشن ها تا متراژ 100 مترمربع امکان اجرا در 10 روز کاری را دارند که حدود 7 روز آن در فرایند سکوریت شدن شیشه ها صرف می شود . در شرایط خاص که تعجیل در اجرای پروژه باشد می توان این زمان را تا 24 ساعت نیز تقلیل داد .

 

 

 

سوالات متداول

قیمت پارتیشن های شیشه ای فریم لس چگونه تعیین می شود؟

پارتیشن های شیشه ای براساس نوع پروفیل و همچنین شیشه استفاده شده در آن دارای قیمت های متفاوتی هستند. کیفیت آلومینیوم بکار رفته در پروفیل و همچنین نوع شیشه بکار رفته در پارتیشن از اصلی ترین عوامل تعیین قیمت پارتیشن به حساب می آیند. بطور کلی پارتیشن های فریم لس شیشه ای یکی از ارزانترین و با کیفیت ترین پارتیشن های موجود در بازار ایران می باشند.

پارتیشن های شیشه ای تا چه مقدار عایق صدا می باشند؟

پارتیشن های شیشه ای تولید شده در مجموعه پارتیشن ساز یکی از عایق ترین انواع پارتیشن ها می باشد که علت آن استفاده از ابعاد بزرگتر شیشه و بکارگیری پروفیل های استاندارد و باکیفیت در ساختار این محصول می باشد.

پارتیشن های فریم لس چه مشخصاتی باید داشته باشند؟

پارتیشن های شیشه ای که بعنوان جداکننده در دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرند، می بایست موجبات شکست صدای محیطی را فراهم نمایند. این نسل از پارتیشن ها از لحاظ شیشه و فریم دارای قطر بسیار کمی بوده و از همه مهم تر جزو ارزانترین انواع پارتیشن ها نیز به شمار می آیند.

ابعاد و مشخصات پارتیشن های شیشه ای فریم لس چگونه می باشد؟

سطح مقطع دارای پروفیل فریم شیشه از 2 الی 4 سانتیمتر بوده و در مقطع چهارچوب دارای قطر 4X6 سانتیمتر در سطح اشغال بوده و قطر شیشه بکار گرفته شده در این پارتیشن ها 8،10،12 میلیمتر می باشد. حداکثر طول قابل اجرا در این پارتیشن ها بدون بازو 12 مترطول و حداکثر ارتفاع مجاز بدون پروفیل تقویتی330 سانتیمتر قابل اجرا می باشند که البته می توان این ابعاد را با تقویت پروفیل ها افزایش داد.

رنگ بندی پارتیشن های شیشه ای به چه صورت است؟

رنگ شده و لاکوبل هیچگونه محدودیت رنگی ندارند. همچنین پروفیل ها بصورت الکترو استاتیک رنگ می شوند که گستره رنگی قابل توجهی را به خود اختصاص می دهند. قابل ذکر است در مجموعه پارتیشن ساز امکان سفارشی سازی رنگ بندی یراق آلات درب پارتیشن ها مطابق با رنگ پروفیل آلومینیوم انتخابی وجود دارد.