امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

امروزه می توان از پارتیشن های شیشه ای فریم لس به عنوان یکی از آیتم های مهم و اساسی در دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف اداری، تجاری و مسکونی نام برد. نقش اصلی پارتیشن شیشه ای تفکیک بخش های مختلف یک فضا با متراژهای متفاوت با توجه به در نظر گرفتن نیاز مجموعه و تعداد پرسنل هر بخش از یکدیگر می باشد حال اینکه می تواند این فضا به صورت باز و فلت بوده که طبیعتاً جای عمل بیشتری داشته و یا در فضایی بسته جهت اضافه کردن اتاق یا قسمتی به آن طراحی و نصب گردد.

ساختار کلی پارتیشن های شیشه ای فریملس از شیشه های تمام قد 10 میلیمتری شفاف سکوریت به همراه قابی از پروفیل آلومینیوم در اطراف پارتیشن تشکیل شده است. این نوع از پارتیشن ها دارای مزایای بیشماری می باشند که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

- تردد حداکثر نور طبیعی محیطی

- عایق مناسب صوتی و برودتی و حرارتی

- کاهش مصرف انرژی برق و روشنایی در طول روز

- افزایش دید بصری و در نتیجه بالا بردن راندمان کاری کارکنان مجموعه

- افزایش زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی فضا

بنابر این استفاده از پارتیشن های شیشه ای علاوه بر ایجاد دید به اغلب بخش های کاری و رصد کلی فعالیت های پرسنل شرکت در طول روز این امکان را به مدیران مجموعه های مختلف می دهد که میزان بازدهی افراد و در نتیجه شرکت خود را افزایش دهند. از سوی دیگر این پارتیشن ها زیبایی وصف ناپذیری را به محیط پیرامون خود القا می کنند و همین امر می تواند تاثیرات مثبت فراوانی بر مراجعین و مشتریان شما داشته باشد. از نکات مهم دیگری که لازم است در خصوص پارتیشن های شیشه ای بدانید آن است که با توجه به شکست صدای بالایی که در فضا ایجا می نمایند، آلودگی های صوتی را کاهش داده و از حواس پرتی کارمندان می کاهند.

قابل ذکر است با توجه به اینکه این محصول جدید بوده و اغلب ما طی سالیان متمادی عادت به کار کردن و ماندن در محیط های بسته داریم،  برخی از افراد به محض اینکه از باز بودن دید کل دفتر کار خود مطلع می شوند مردد و نگران فعالیت های روزمره خود یا جلسات متعدد و مهم درون شرکتی می شوند و استنباط می کنند که با انتخاب پارتیشن های شیشه ای فریم لس حریم خصوصی خود را از دست می دهند. در جواب این افراد باید خاطر نشان کرد که جای هیچ گونه نگرانی نیست و شما می توانید همانطور که از شفافیت در دفتر کار خود بهره می برید برای باقی قسمت ها که نیاز به محدود شدن دید محیطی دارند از شیشه های مات یا استیکرهای مات کن با طرح های زیبا و جذاب استفاده نمایید و با خیالی آسوده به کار خود ادامه دهید. از نکات مثبت در خصوص استفاده از استیکرهای مات کن آن است که شما می توانید علاوه بر این که به خواسته خود مبنی بر محدود کردن دید رسیده اید از این محصول جهت چاپ لوگو شرکت یا تبلیغات محیطی بهره ببرید و با تغییر مداوم آن از جملات انگیزشی گرفته تا معرفی حیطه فعالیت خود با کمک متن و تصاویر جذاب، حال و هوای خاصی را برای دفتر کار خود به ارمغان آورید.

گروه طراحان پارتیشن ساز با تکیه بر ابزارآلات و تکنولوژی روز دنیا پارتیشن شیشه ای فریم لس را با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و اجرا می نمایند.

در صنعت مبلمان اداری بنا به درخواست مدیران فضاهایی با بازتاب نور بیشتر و وسعت دید بالاتر موردنیاز می باشد. از این نوع پارتیشن اصولاً در فضاهای لوکس و مدرن اداری استفاده می شود.

شاخصه این نوع پارتیشن ظرافت، قطر کمتر نسبت به پارتیشن های دیگر، بازتاب هرچه بیشتر نور و وسعت دید بالاتر می باشد.در این نوع محصول از شیشه 10 میل به همراه فریم استیل و آلومینیوم استفاده می گردد و درب ها به صورت رولینگ نصب می شود که بازشو آن به صورت ریلی می باشد. این نوع پارتیشن را لزوماً تا سقف اجرا می کنند که این امر باعث عایق شدن فضا در برابر صدا و استحکام بالاتر پارتیشن می گردد.

معمولاً پارتیشن های شیشه ای در قسمت کنفرانس و مدیریت مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین برای کنترل دید بر روی آن می توان از طرح های مختلف سندبلاست ، سی ان سی و استیکر بهره برد.

برای طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس دفتر کار خود با مجموعه پارتیشن ساز تماس حاصل فرمایید.