مقالات

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

آیا به فکر خرید پارتیشن اداری مدرن هستید؟ آیا از پارتیشن های مدرن اداری اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید پارتیشن ها چه مزایایی دارند؟ اگر جواب سوالات خود در خصوص پارتیشن های اداری مدرن را نمی دانید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید؛ چرا که قصد داریم از صفر تا صد به توضیح این پارتیشن ها بپردازیم.

کمبود فضا این روزها یکی از دغدغه های مدیران مجموعه های مختلف است. برای حل این مشکل راه حل های فراوانی وجود دارد، اما باید به دنبال راه حلی بود که با کم ترین هزینه و صرف وقت بتوان مشکل را حل کرد.

استفاده از پارتیشن اداری یکی از بهترین گزینه های موجود است که افراد می توانند با استفاده از آن از حداقل فضای موجود استفاده حداکثری کنند. به دلیل استقبال فراتر از حد تصوری که از پارتیشن ها شد، پارتیشن ها در انواع مختلفی ساخته شدند.

با توجه به این که سلایق افراد به روز شد، سازندگان مجبور به ساخت پارتیشن های مدرن شدند تا بتوانند به وسیله آن نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کنند. این پارتیشن ها ظاهر محیط را زیبا می کنند و به وسیله آن ها می توان فضا را تقسیم بندی کرد.

 

انواع پارتیشن اداری مدرن

پارتیشن های اداری مدرن در 5 دسته:

  • پارتیشن چوبی
  • پارتیشن شیشه ای
  • پارتیشن تک جداره
  • پارتیشن دو جداره
  • پارتیشن چند جداره

تولید می شوند. برای استفاده از این پارتیشن ها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و هر فرد با توجه به سلیقه و البته بودجه خود می تواند اقدام به خرید آن ها نماید. در ادامه در خصوص هر کدام از این پارتیشن ها توضیحاتی را ارائه می دهیم.

 

پارتیشن چوبی، یک ساختار مدرن و در عین حال همه پسند

پارتیشن چوبی را می توان جزئی از پارتیشن اداری مدرن دانست که این روزها انتخاب اول بسیاری از افراد است. پارتیشن های چوبی عموما از جنس ام دی اف هستند و ظاهر محیط را زیبا و در عین حال شیک می کنند.

از آن جایی که قیمت این نوع از پارتیشن ها گران است، می توان به راحتی آن را درون محیط جابجا کرد و تغییر دکوراسیون داد. به بیان بهتر برای نصب کردن این نوع از پارتیشن ها در محیط نیازی نیست تا آن ها را به سقف متصل کرد و به راحتی هر چه تمام تر در مواقع لزوم می توان آن ها را جابجا کرد.

 

پارتیشن شیشه ای، انتخاب مشکل پسندان

پارتیشن شیشه ای یکی دیگر از پارتیشن های مدرن اداری است. اگر سخت پسند هستید و به دنبال خرید یک پارتیشن شیک هستید، پیشنهاد ما به شما پارتیشن های شیشه ای است. پارتیشن های شیشه ای به دلیل ماهیتی که دارند، زیبایی فراتر از حد انتظاری را به محیط می دهند. تنها ایرادی که می توان به پارتیشن های شیشه ای وارد موضوع عدم جابجایی آن هاست. در واقع برای نصب پارتیشن های شیشه ای نیاز است تا آن ها را به سقف متصل کرد و امکان جابجایی آن ها وجود ندارد.

پارتیشن شیشه ای

مجموعه پارتیشن ساز یکی از مجموعه های فعال در صنعت پارتیشن سازی است. این مجموعه به واسطه داشتن چندین سال تجربه در زمینه تولید انواع پارتیشن اداری، می تواند بهترین پیشنهاد ها را برای شما داشته باشد. اگر می خواهید تجربه یک خرید خوب و عالی را داشته باشید، با مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره یکی از زیر مجموعه های پارتیشن اداری مدرن است. اگر به دنبال خرید یک پارتیشن مقرون به صرفه هستید تا بتوانید به وسیله آن محیط را به درستی بخش بندی کنید، پیشنهاد ما به شما خرید این نوع پارتیشن است.

به دلیل قیمت پایینی که پارتیشن های تک جداره نسبت به سایر پارتیشن های اداری موجود دارند، انتخاب اول عمده مدیران مجموعه ها خرید این نوع پارتیشن است. یکی از بهترین این نوع پارتیشن ها، پارتیشن تک جداره شیشه ای است.

 

پارتیشن های دوجداره، با دوام و مستحکم

 این نوع از پارتیشن ها به دلیل دوام و استحکامی که دارند، برای مکان های شلوغ و پر تردد یک گزینه بسیار عالی و در دسترس هستند. به دلیل به کار رفتن متریال بیش تر در ساخت پارتیشن های دو جداره، این پارتیشن ها قیمت بالاتری را نسبت به پارتیشن های تک جداره دارند.

مهم ترین مزیتی که پارتیشن های دو جداره دارند در این است که به نوعی عایق صدا و حرارت هستند، در چنین حالتی این پارتیشن ها از هدر رفت انرژی جلوگیری می کنند.

یکی دیگر از ویژگی های پارتیشن دو جداره در این است که به خوبی می توانند عیوب دیوارها اعم از خراب شدگی، ترک خوردگی و... را از دید همگان پنهان کنند؛ علاوه بر این نقش مهمی را در پنهان کردن سیم و کابل های موجود در محیط ایفا می کنند.

 

پارتیشن های چند جداره

پارتیشن های چند جداره از یک قاب ساخته شده اند. این نوع از پارتیشن ها بسیار با دوام تر از پارتیشن های دو جداره هستند. معمولا به دلیل قیمت بالایی که پارتیشن های چند جداره دارند، بسیاری از افراد تمایلی به خرید آن ها ندارند.

 

مزایای پارتیشن های اداری مدرن

مزایای پارتیشن اداری مدرن

  • زیبایی بخشیدن به محیط

یکی از ویژگی های مثبتی که پارتیشن ها دارند در این است که زیبایی بی حدی را به محیط می بخشند. همین موضوع به تنهایی کافیست تا بسیاری از افراد تمایل به خرید پارتیشن را داشته باشند.

  • تقسیم بندی محیط

با صرف هزینه بسیار کمی و بدون نیاز به تخریب دیوار و یا انجام بنایی می توان محیط را به دلخواه و به بهترین شکل ممکن تقسیم بندی کرد.

  • امکان جابجایی

از دیگر ویژگی های مثبت پارتیشن های اداری در این است که می توان آن ها را به راحتی جابجا کرد. همین موضوع سبب می شود تا بتوان در هر زمانی دکوراسیون محیط را تغییر داد.

 

خرید پارتیشن اداری در غرب تهران

 

کدام نوع پارتیشن اداری بهتر از دیگری است؟

شاید این سوال برایتان به وجود آید که کدام نوع پارتیشن نسبت به دیگری بهتر است؟ نمی توان به این سوال پاسخ قطعی داد؛ چرا که انتخاب پارتیشن باید متناسب با نیازی که شما دارید صورت گیرد.

برای سفارش هر نوع پارتیشنی می توانید با مجموعه پارتیشن ساز در ارتباط باشید. این مجموعه با داشتن متخصصان زبده در زمینه ساخت پارتیشن در کنار شماست.