راهنمای خرید پارتیشن شیشه ای مدارس

این روزها در محیط‌ های اداری،  مدارس و دانشگاه‌ ها از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای استفاده می‌ کنند. این نوع پارتیشن هم محیط را مدرن و جذاب می‌ کند و هم این که دیگر خبری از دیوارهای خسته کننده نخواهد بود. به همین دلیل این روزها استفاده از پارتیشن اداری و پارتیشن شیشه‌ ای بسیار مرسوم است. این موضوع در مدارس و دانشگاه‌ ها بسیار بیشتر مورد توجه است. اما چطور باید پارتیشن اداری شیشه‌ ای را برای مدارس و دانشگاه‌ ها انتخاب کرد؟ در ادامه این مقاله از پارتیشن ساز بیشتر در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

پارتیشن شیشه‌ ای مدارس چیست؟

یک مدرسه را در نظر بگیرید که با دیوارهای مختلف مرز بین یک اتاق با اتاق دیگر کاملا مشخص شده است. پارتیشن‌ شیشه‌ ای از نظر عملکرد شبیه به دیوار است. با این تفاوت که کیفیت و زیبایی این پارتیشن‌ ها بسیار بیشتر است.
همچنین عایق صدا بوده و در برابر آتش نیز مقاومت خوبی دارند. جداکننده‌ هایی که از نوع شیشه هستند، دارای ظرافت و زیبایی خاص خود بوده و نور و دید بهتری به شما خواهند داد. دقیقا به همین دلایل است که از پارتیشن اداری شیشه‌ ای در مدارس و دانشگاه‌ ها استفاده می‌ شود. محیط‌ های اداری کمی سنگین و هستند. بنابراین با اضافه کردن چند دیوار شیشه‌ ای نور و دید بهتری را وارد محیط کرده و شادابی بیشتری نیز به محیط وارد می‌ کنند.

پارتیشن شیشه ای مدارس

انواع پارتیشن شیشه‌ ای مناسب مدرسه

به طور کلی پارتیشن‌ ها از نظر کارایی به چند دسته مختلف تقسیم می‌ شوند. قطعا این نوع پارتیشن‌ های شیشه‌ ای قیمت متفاوتی هم دارند. اما پارتیشن‌ های شیشه‌ ای به موارد زیر تقسیم می‌ شوند.

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن های با شیشه های دوجداره یکی از بهترین انتخاب ها برای مدارس است. زیرا این مدل پارتیشن به علت استفاده از شیشه های دوجداره عایق صوتی و حرارتی نیز میباشد. شما میتوانید از طریق سایت پارتیشن ساز انواع نمونه کار پارتیشن شیشه ای دوجداره را مشاهده نمایید.

نمونه کار پارتیشن شیشه ای دوجداره با لاین نوری

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس یک راهکار مدرن و جذاب برای مدارس است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش پارتیشن های فریم لس با مشاورین ما در تماس باشید.

پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن ساز

پارتیشن با شیشه ای رنگی و طرحدار

شیشه‌ های رنگی و طرحدار جزو ترندهای محبوبی هستند که این روزها استفاده می‌ شوند. این طرح و رنگ شیشه را از حالت سرد و بی‌حالتی خود خارج کرده و می‌ توانید از طرح و نگار و رنگ مورد نیاز و هماهنگ با دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید.

پارتیشن‌ های هوشمند مات شونده

در برخی از موارد شاید ترجیح دهید که پارتیشن بندی شما اگرچه از نوع شیشه‌ ای است، به همراه حفظ حریم خصوصی نیز باشد. به همین دلیل برای پارتیشن بندی شیشه‌ ای می‌ توانید از شیشه‌ هایی استفاده کنید که به صورت هوشمند مات می‌ شوند. این شیشه‌ ها قدرت عبور نور از خود را نیز دارند. همچنین به حفظ حریم خصوصی کلاس درس یا حتی دفتر مدیریت در محیط‌ های آموزشی و اداری کمک می‌ کند.

پارتیشن شیشه ای مناسب مدرسه

چه پارتیشنی برای محیط اداری مانند مدارس و دانشگاه‌ ها مناسب است؟

محیط‌ هایی مانند مدارس و دانشگاه‌ ها که قرار است پارتیشن اداری برای آنها اجرا شود، نیاز به انتخاب دقیقی دارند. زیرا در این محیط‌ ها امکان بروز حوادث زیاد بوده و ممکن است کسی به دلیل ضربه با شیشه آسیب ببیند. بنابراین برای انتخاب پارتیشن مناسب این محیط‌ ها باید به عوامل زیر توجه کرد.

 1. ماندگاری بالایی داشته باشد
  یکی از مزیت‌ های استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس این است که به راحتی می‌ توان آن را جا به جا کرد. اما به شرطی که ماندگاری بالایی داشته باشد. انتظار می‌ رود که یک پارتیشن شیشه‌ا ی به خوبی تا چندین سال بدون مشکل باقی بماند. همچنین هزینه تعمیر و نگهداری آن بسیار کم خواهد بود. بنابراین انتخاب خوبی برای این محیط‌ ها خواهد بود.
 2. مقاومت خوبی داشته باشد
  دانشگاه یا مدرسه محیطی پر رفت و آمد است. بنابراین باید انتظار داشت که امکان برخورد افراد با پارتیشن‌ های شیشه‌ای بسیار زیاد است. بنابراین انتظار می‌ رود که پارتیشن در برابر فشارهای اضافی که به آنها وارد می‌ شود به خوبی مقاومت کنند.
 3. در برابر آتش سوزی مقاوم باشد
  مورد دیگری که باید به آن توجه کنید، مقاومت پارتیشن شیشه‌ ای اداری در برابر آتش سوزی است. ایمنی در این محیط‌ ها بسیار مهم است. برخی از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای دارای استاندارد آتش نشانی هستند. یعنی در برابر آتش مقاومت کرده و خرد و تکه تکه نمی‌ شوند.
 4. عایق صدا و دما باشد
  محیط‌ های اداری همواره سرشار از رفت و آمد و سر و صدا خواهند بود. به خصوص مدارس که در زمان زنگ تفریح صدای دانش آموزان بسیار بالا است. راهکار این است که از پارتیشن شیشه‌ ای استفاده شود که در عایق صدا باشد. این نوع پارتیشن بندی اگر عایق صدا و دما باشند، از ورود صدا از بیرون و از خروج صدا از داخل جلوگیری کرده و حرارت و خنکی نیز از آنها خارج نخواهد شد.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم تا حد امکان شما را با پارتیشن‌ های شیشه‌ ای مناسب محیط‌های اداری مانند مدارس و دانشگاه‌ ها آشنا کنیم. اگر شما اطلاعات کافی در مورد این نوع پارتیشن داشته باشید، بدون شک انتخاب بهتری خواهید داشت. همچنین بیشتر بر روی نیاز خود آگاهی دارید. اگر به دنبال تهیه و اجرای پروژه نصب و راه اندازی پارتیشن اداری شیشه‌ ای برای مدارس و دانشگاه‌ ها هستید، می‌توانید از پارتیشن ساز کمک بگیرید. ما به شما کمک می‌ کنیم بهترین انتخاب را متناسب با محیط خود انجام دهید

Call Now Button