ضخامت استاندارد پارتیشن شیشه ای دوجداره

ضخامت پارتیشن شیشه ای دوجداره یکی از ویژگی های مهم هر نوع پارتیشن اداری شیشه ای است. چنانچه قصد اجرای پارتیشن اداری در محل خود را دارید اما قادر به تصمیم گیری در مورد ضخامت پارتیشن شیشه ای دوجداره نیستید، بهتر است این مطلب را بخوانید تا اطلاعات جامعی در این زمینه بدست آورید.

معرفی پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره یکی از مواردی است که با پیشرفت تکنولوژی در بسیاری از شرکت ها به دلیل آلودگی های صوتی استفاده می شود. هرچقدر ضخامت پارتیشن اداری بیش‌ تر باشد شما در آرامش بیش‌ تری به کار خود رسیدگی می کنید. زیرا ضخامت پارتیشن شیشه ای دوجداره مانع ورود صدا به محوطه‌ی کاری می شود. در این مقاله همراه ما باشید تا از ضخامت پارتیشن اداری گرفته تا استانداردهای‌ لازم برای پارتیشن شیشه ای دو جداره شیشه ۱۰ میل را برایتان توضیح دهیم.
امروزه پارتیشن ها کمک زیادی به شرکت ها و ادارات می کنند. همچنین در ساختمان های مسکونی به دلیل زیبایی خاصی که به خانه می بخشند مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشین ها انواع مختلفی دارند که یکی از این پارتیشن ها پارتیشن شیشه های دوجداره است. جنس این محصول از سکوریت و از دو لایه ساخته شده که برای جداسازی فضای شرکت ها و یا ادارات مورد استفاده قرار می گیرد.

با جداسازی اتاق خود از دیگر محوطه ها می توانید به حفظ حریم خصوصی کمک کنید و در آرامش بیشتری به کار خود رسیدگی نمایید. همچنین شما می توانید با نصب این پارتیشن ها از فعالیت کارکنان مجموعه آگاهی داشته باشید. این محصول بیشتر در فروشگاه ها، ورزشگاه ها، اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است از پارتیشن شیشه های دوجداره شیشه ۱۰ میل استفاده کنید زیرا از مقاومت و کیفیت خوبی برخوردار است. پارتیشن شیشه ای دوجداره را می‌توان به صورت فرم دار و فریم لس تهیه کرد. بسته به شرایط و مکان می توان از هر نوع این محصول استفاده کنید.
پارتیشن ها انواع دیگری هم دارند که یکی دیگر از آن ها پارتیشن شیشه ای وینتیج است. شما‌ می‌توانید انواع پارتیشن شیشه های دوجداره را در طرح های مختلف مات، براق و طرح دار خریداری کنید.

معرفی پارتیشن شیشه ای دوجداره

استاندارد ضخامت شیشه در پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای از جنس سکوریت بوده و در دو نوع تک جداره و دو جداره ساخته می شود. جنس دوجداره این پارتیشن از عایق پذیری بیش‌تری برخوردار است. معمولاً ضخامت شیشه در پارتیشن های اداری نباید از ۱۰ میلی متر کمتر باشد. زیرا برای ادارات و شرکت ها بسیار مهم است که جنس شیشه و ضخامت آن چه مقدار باشد. در برخی مواقع این سوال برای خریدار پیش مي آيد که آیا ضخامت شیشه در برابر فشار و ضربات وارد شده از مقاومت زیادی برخوردار است یا خیر. برای اطلاع از ضخامت پارتیشن شیشه ای دوجداره می توانید با کارشناس فروش صحبت کنید تا اطلاع جامع تری به دست آورید.

شیشه ۱۰ میلی ‌متری در مقایسه با شیشه ۲۰ میلی ‌متری از ضخامت کمتری برخوردار است. اما مقاومت شیشه های ۱۰ میلی متری بیش‌تر از ۲۰ میلی‌متری آن است. پارتیشن شیشه ای 10 میل به دلیل وزن مناسب و حمل و نقل راحت تر بیش‌تر در اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. از عوامل مقاوم سازی و ضخامت شیشه ها می توان به عایق بندی و مقاوم سازی آن اشاره کرد. هر چه ضخامت آن بیش‌تر باشد، باید به مقاوم سازی آن بیش‌تر دقت کرد.

ضخامت شیشه در پارتیشن شیشه ای دوجداره

کاربرد پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره کاربردهای زیادی دارد و از مهم ‌ترین آن به دوجداره بودن و عایق صدا و حرارت می توان اشاره کرد. مانع اتلاف انرژی می‌شود به همین دلیل بیش‌تر در اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر موارد پارتیشن می توان گفت از ورود ذرات گرد و خاک به داخل اتاق جلوگیری می کند. کاربردهای این پارتیشن به طور دقیق اندازه معینی ندارد و شما می ‌توانید آن را در تمام ابعاد کوتاه و بلند برای مکان خود تهیه کنید.

با استفاده از پارتیشن و جداسازی فضای کارتان با استفاده از پارتیشن می ‌توانید در آرامش بیش‌تری به کار خود رسیدگی کنید. معمولا از پارتیشن های شیشه ای دوجداره بیش‌تر در فضاهای بزرگ به دلیل اقتصادی بودن این محصول و امکان فضای بیش‌تر استفاده می کنند. این محصول در محیطی زیبا و لوکس که روحیه و نشاط شما را در انجام کار بسیار بالا می برد نقش مهمی دارد. اگر شما از دیوار آجری استفاده کنید فضای زیادی در محیط کار شما را گرفته و مانع عبور نور به دیگر اتاق ها می شود. این کار باعث افزایش مصرف برق می‌شود و در نتیجه فضای دل‌گیرانه تری برای انجام کار خواهید داشت.

کاربرد مهم دیگری که پارتیشن های اداری دارند این است که نصب پارتیشن شیشه ای دوجداره به شما کمک می ‌کند تا صدای شما به بیرون از اتاق نرود. همچنین مانع عبور صدا به بیرون می شود. در واقع شما می توانید به راحتی صحبت های مهم را در میان خود رد و بدل کنید. به طوری که کارکنان از آن اطلاع پیدا نکنند. با استفاده از پارتیشن

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای دوجداره | پارتیشن ساز

با توجه به اهمیت ضخامت پارتیشن شیشه ای دوجداره برای نصب این پارتیشن از تعداد کانال یو استفاده می ‌شود. این پارتیشن با پیچ و یا گیره به سقف و دیوار و زمین متصل می‌شود. در این پارتیشن شیشه های دوجداره از در اصلی این کانال‌ها وارد می ‌شوند که این کار توسط پارتیشن ساز باید انجام شود. شما باید طرح دلخواه برای فضای مورد نظر خود را انتخاب کنید و نصب آن را به پارتیشن ساز متخصص که در این زمینه فعالیت می کنند بسپارید. طراحی و نصب این محصول توسط متخصص انجام می شود تا شما از ایمنی کار و نصب دقیق آن مطمئن شوید. با نصب پارتیشن تمام کانال های نصب شده قابلیت باز شدن را دارند. شما می توانید در صورت تغییر مکان و جابه‌جایی پارتیشن را در کم‌ترین زمان و بدون هیچ آسیب در فضای داخلی جابه‌جا کرده و محیطی متفاوت تر داشته باشید. پارتیشن شیشه ای نیویورکی یا وینتج یکی از سبک های مورد علاقه دکوراتیوها می باشند ضخامت پارتیشن شیشه ای دوجداره خود را به مجموعه پارتیشن ساز بسپارید.

اجرای پارتیشن شیشه ای دوجداره

نتیجه گیری

با توجه به مطالب گفته شده پارتیشن ها بهترین روش برای جداسازی فضای منزل و ادارات محسوب می شوند اما توجه به ضخامت پارتیشن شیشه ای اهمیت بسیاری دارد. اگر مجموعه تازه تاسیس شده ای دارید و می‌خواهید فضای مناسب برای این مجموعه داشته باشید به جای تعمیرات و هزینه های زیاد در ساختن بنا می توانید از این محصول استفاده کنید. شما می توانید از پارتیشن های اداری شیشه های دوجداره که به محل کار و منزل شما زیبایی خاصی می بخشد استفاده کنید. انتخاب این محصول علاوه بر صرفه جویی در هزینه شما در وقت شما نیز بسیار کمک می‌کند. همچنین با نصب این محصول فضای زیبا تری نسبت به تعمیرات ساختمانی خواهید داشت.

 

سوالات متداول

1- ضخامت شیشه در پارتیشن اداری چقدر باید باشد؟

کافی است قبل از تماس با کارشناسان پارتیشن ساز، اطلاعات محل نصب بالکن را یادداشت کنید تا امکان ارائه برآورد قیمت حدودی برای شما، میسر باشد. طول و عرض محلی که قرار است بالکن شیشه ای نصب شود را یادداشت کنید. از محل پروژه، عکس گرفته و برای کارشناسان فروش پارتیشن ساز ارسال کنید. اگر تجهیزاتی مثل آبگرمکن یا پکیج و باربیکیو در بالکن دارید، مکان آن ها در عکس مشخص باشد. دقت کنید که در زمان استعلام قیمت بالکن شیشه ای، سمتی که شیشه‌ها هدایت می‌شود را نیز مشخص کنید تا در طراحی بالکن و استعلام قیمت، لحاظ شود.

2- شیشه بالکنی تاشو چه مزایایی دارد؟

در پارتیشن های اداری معمولاً شیشه سکوریت 10 میل استفاده می شود اما اگر شیشه دوجداره باشد معمولاً شیشه میل استفاده می کنند.

3- پارتیشن شیشه ای دوجداره و تک جداره چه تفاوتی دارند؟

فراهم بودن امکان نصب پرده در پارتیشن دوجداره، گران قیمت تر بودن پارتیشن دو جداره، عایق بندی قوی و تفاوت در شکل ظاهری از تفاوت های پارتیشن شیشه ای دوجداره و تک جداره است.

Call Now Button