قیمت و نصب پارتیشن شیشه ای ریلی در کمترین زمان

پارتیشن شیشه ای ریلی یکی از انواع پارتیشن های موجود در بازار بوده که برای بهینه سازی یک فضای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پارتیشن می تواند گزینه بسیار خوبی برای جدا کردن فضاهای مختلف مورد نیاز کارکنان در یک اداره و شرکت باشد. به همین خاطر، پارتیشن های شیشه ای ریلی عمدتا با نام پارتیشن های اداری نیز شناخته می شوند.

قیمت پارتیشن شیشه ای ریلی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. نصب پارتیشن شیشه ای، نوع پارتیشن، کیفیت و اندازه پارتیشن از جمله عواملی هستند که بر روی قیمت پارتیشن های شیشه ای اثر می گذارند.

در ادامه این مقاله قصد داریم در رابطه با پارتیشن های شیشه ای ریلی، نحوه نصب و قیمت آن ها صحبت کنیم.

پارتیشن شیشه ای ریلی چیست؟

انواع و کاربرد پارتیشن شیشه ای ریلی

پارتیشن های شیشه ای، از جمله محصولاتی هستند که می توانند برای دکوراسیون داخلی یک فضای اداری و یا غیر اداری مورد استفاده قرار گیرند. با توجه به مزیت های بسیار زیاد استفاده از پارتیشن شیشه ای، در حال حاضر بسیاری از شرکت ها و اداره ها برای بهره مندی از بهترین فضا جهت تقسیم بندی اتاق کارکنان، از پارتیشن های شیشه ای استفاده می کنند.

پارتیشن شیشه ای با درب ریلی یکی از انواع پارتیشن هایی است که با درب ریلی طراحی شده است. این نوع پارتیشن امکان عبور و مرور کارکنان و مردم را به یک بخش از شرکت با درب ریلی فراهم می کند. ممکن است که کل پارتیشن شیشه ای، به صورت ریلی طراحی شود. گاهی نیز می توان بخشی از پارتیشن را به صورت ثابت در نظر گرفت و بخش دیگری را به عنوان یک درب ریلی طراحی کرد.

قیمت پارتیشن شیشه ای ریلی و عوامل موثر بر آن

عوامل موثر بر قیمت پارتیشن شیشه ای ریلی

پارتیشن شیشه ای ریلی از بخش های مختلفی تشکیل شده است. فریم استفاده شده در پارتیشن، ریل، شیشه به کار رفته، تسمه، چشمی و جعبه کنترل (در صورت اتوماتیک بودن) و … از جمله اجزای یک پارتیشن شیشه ای با درب ریلی محسوب می شوند.

قیمت پارتیشن شیشه ای ریلی با توجه به متفاوت بودن قیمت هر یک از اجزای ذکر شده، می تواند در هر روز متغیر باشد. اکثر اجزای ذکر شده به صورت روزانه قیمت گذاری می شوند و از طرفی قیمت آن ها بستگی به قیمت دلار دارد.


مجموعه پارتیشن ساز با کاهش سود دریافتی، بهترین قیمت پارتیشن های شیشه ای ریلی را ارائه می کند


 • قیمت شیشه
  شیشه مهم ترین اجزایی است که در یک پارتیشن شیشه ای وجود دارد. قیمت شیشه بر اساس عوامل مختلفی از جمله تک جداره یا دو جداره بودن، مساحت شیشه و … تعیین می شود. لازم به توضیح است که قیمت شیشه تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت نهایی پارتیشن شیشه ای دارد.
 • قیمت فریم
  برخی از پارتیشن های شیشه ای به صورت فریم لس طراحی می شوند که قیمت مناسب تری دارند. ولی اکثر پارتیشن های شیشه ای ریلی دارای فریم فلزی (معمولا آلومینیومی) می باشند. قیمت آلومینیوم و یا هر نوع فلز دیگر، به صورت روزانه تعیین می شود.
 • قیمت ریل
  ریل از جمله اجزایی است که باید حتما در یک پارتیشن شیشه ای با درب ریلی مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به اینکه ریل ها با فلز ساخته می شوند، قیمت ارزانی ندارند. از این رو هر چقدر مساحت ریل به کار رفته در پارتیشن بیشتر باشد، قیمت پارتیشن نیز افزایش پیدا می کند.

نحوه و مدت زمان نصب پارتیشن های شیشه ای ریلی

پارتیشن های شیشه ای با درب ریلی باید به صورت تخصصی و اصولی نصب شوند تا مشکلی پس از استفاده از این پارتیشن ها به وجود نیاید. به همین خاطر، می بایست به شرکت هایی که اقدام به ارائه خدمات در زمینه ساخت پارتیشن شیشه ای می کنند، اعتماد کرد و از آن ها درخواست نیروی نصب پارتیشن شیشه ای ریلی نمود.

پارتیشن شیشه ای با درب ریلی ممکن است نسبت به یک پارتیشن شیشه ای ثابت، مدت زمان بیشتری جهت نصب نیاز داشته باشد. اما اگر نیروهای متخصص و باتجربه برای نصب پارتیشن شیشه ای با درب ریلی اعزام شوند، تمامی مراحل مربوط به نصب پارتیشن در چند روز و یا حتی چند ساعت قابل انجام خواهد بود. البته مدت زمان نصب پارتیشن شیشه ای، بستگی به نوع پارتیشن شیشه ای، میزان مساحت پارتیشن شیشه ای و … دارد.

جتما بخوانید: قیمت و نصب پارتیشن شیشه ای رنگی در کمترین زمان

پارتیشن شیشه ای با درب ریلی بهتر است یا پارتیشن شیشه ای ثابت؟

پارتیشن های شیشه ای موجود در بازار یا به صورت ثابت به تولید می رسند و یا حالت متحرک دارند. پارتیشن های متحرک به دلیل اینکه می توانند در یک فضا حرکت کنند، مزیت های بسیار زیادی را به دنبال دارند. پارتیشن شیشه ای ثابت نیز گزینه منحصر به فردی برای شرکت ها و اداره ها محسوب می شود.

به طور کلی، هم پارتیشن شیشه ای با درب ریلی و هم پارتیشن شیشه ای ثابت، مزیت های بسیار زیادی را به دنبال دارند و نسبت به هم برتری خاصی ندارند. برای انتخاب هر یک از این پارتیشن های شیشه ای، باید به کاربرد این پارتیشن ها و نیاز خودتان توجه داشته باشید.

نصب پارتیشن شیشه ای ریلی

مزیت های استفاده از پارتیشن های شیشه ای ریلی به جای پارتیشن های چوبی

پارتیشن های شیشه ای عمدتا می توانند برای تمامی فضاهای مسکونی، تجاری و غیر تجاری مورد استفاده قرار گیرند. به همین خاطر، در حال حاضر یکی از پرکاربردترین پارتیشن های موجود در بازار، پارتیشن های شیشه ای هستند. مزیت های بسیار زیادی در رابطه با پارتیشن شیشه ای نسبت به پارتیشن های چوبی وجود دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • امکان نصب پارتیشن شیشه ای در کوتاه ترین زمان ممکن
 • داشتن زیبایی منحصر به فرد
 • امکان نصب ساده و آسان
 • امکان عبور نور به اتاق کارمندان و بخش های مختلف
 • کاهش نیاز به استفاده از برق برای روشن کردن فضا

و …

سخن پایانی

پارتیشن شیشه ای با درب ریلی می تواند گزینه بسیار خوبی برای برخی از مراکز تجاری، خانه های مسکونی و اداره ها و شرکت ها باشد. مجموعه پارتیشن ساز با ارائه خدمات در زمینه نصب و راه اندازی انواع پارتیشن شیشه ای، از جمله ریلی، توانسته با کمترین هزینه، بهترین خدمات را به مردم ارائه کند.

Call Now Button