پروفیل مناسب پارتیشن شیشه ای منحنی

پروفیل پارتیشن شیشه ای منحنی مانند تمام اجزای این نوع پارتیشن دارای یک سری ویژگی های خاص است. مثلا حتماً باید در برابر ضربات و خمش مقاوم و مستحکم باشد. بهتر است برای خرید پروفیل پارتیشن شیشه ای منحنی از فروشگاهی معتبر خرید کنید تا خیالتان بابت کیفیت و جنس پروفیل راحت باشد.

پارتیشن منحنی

معرفی پارتیشن شیشه ای منحنی

پارتیشن شیشه ای منحنی یکی از راه های مطمئن برای ایجاد یک محیط اداری مناسب و کارامد است. در واقع شیشه منحنی را می توان برای ایجاد یک محیط خاص با طراحی فراموش نشدنی استفاده نمود. ما می توانیم نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای را یک روش مقرون به صرفه برای جداسازی محیط های کاری و حتی مسکونی نیز معرفی کنیم. دیوارهای شیشه ای عادی نسبت به پارتیشن شیشه ای منحنی به سرمایه گذاری کمتری نیاز دارند؛ اما پارتیشن های منحنی ظاهری شیک و پیچیده تری در محیط پدید می آورند. انتخاب نوع پارتیشن شیشه ای و همچنین رنگ شیشه ها به رنگ سایر اجزای دکوراسیون و سلیقه مشتری بستگی دارد. شما می توانید با انتخاب پارتیشن زیبا و خاص فضای کاری دلپذیری برای کارکنان و خودتان ایجاد کنید.

ویژگی و کاربرد پارتیشن شیشه ای منحنی (قوس دار)

پارتیشن شیشه ای قوس دار نسبت به پارتیشن شیشه ای استاندارد دارای پیچیدگی های خاصی است. همانطور که از نامش پیدا است، شیشه ها منحنی هستند و برای قرار گرفتن در اطراف فضای کاری مناسب گزینه ایده آلی هستند. قوس موجود روی شیشه در برخی موارد موجب جایگزینی بهتر در محیط می شود. فریم دور پارتیشن شیشه ای موجب افزایش استقامت کل پارتیشن می شود.

کاربرد پارتیشن قوسی

پروفیل شیشه چیست؟

پروفیل شیشه وسیله ای است که پارتیشن شیشه ای روی آن سوار می شود. در واقع فریم هایی که دورتادور شیشه قرار می گیرند را پروفیل شیشه ای گویند. پروفیل ها می توانند از جنس های مختلف چوبی و آلومینیومی ساخته شوند. بسته شدن درزهای شیشه به کمک پروفیل شیشه ای موجب افزایش عایق پذیری پارتیشن نیز می شود. قیمت پروفیل ها بر اساس میزان کیفیت، جنس و برند آنها مشخص می شود. فریم ها را در ابعاد و ضخامت گوناگون طراحی و تولید می کنند.

برای پارتیشن شیشه ای منحنی چه نوع پروفیلی مناسب است ؟

پروفیل پارتیشن شیشه ای منحنی باید مخصوص این نوع پارتیشن طراحی و ساخته شود. چرا کع پارتیشن شیشه ای قوس دار دارای ظاهری متفاوت با پارتیشن شیشه ای استاندارد است. پروفیل های آلومینیومی به دلیل استحکام بالا گزینه خوبی برای پارتیشن ها هستند. مخصوصاً برند اروپایی نسبتاً از کیفیت بیشتری برخوردارند اما به شرط آنکه بتوانید اصل و اورجینال آن را از بازار خریداری کنید. از آنجایی که امروزه افراد زیادی با فروش اجناس تقلبی سعی در کلاهبرداری دارند، باید به هنگام خرید پروفیل پارتیشن شیشه ای منحنی نیز نسبت به معتبر بودن فروشگاه اطمینان داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است با پرداخت مبلغ بسیار زیاد جنس فیک و غیر اصل در اختیارتان قرار دهند.
با خرید پروفیل پارتیشن شیشه ای منحنی غیر اصل پس از خم کاری های لازم ممکن است پروفیل ها دچار شکستگی و آسیب شوند. بنابراین برای جلوگیری از شکستن پروفیل ها و اجرای با کیفیت بهتر است جنس خوب و اورجینال خریداری کنید.

پروفیل پارتیشن قوس دار

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای قوس دار با پروفیل | پارتیشن ساز

پارتیشن اداری شیشه ای انواع مختلفی دارد. به عنوان مثال پارتیشن شیشه ای دوجداره با عایق پذیری بالا در مکان هایی که نسبت به عدم ورود حرارت و صدا حساس هستند کاربرد بسیار دارد. هر یک از انواع پارتیشن های شیشه ای اهداف متفاوتی را انجام می دهند. شاید نقش اصلی تمام پارتیشن های شیشه ای جدا کننده اتاق در فضای گسترده باشد اما ویژگی های هر کدام با دیگر متفاوت است.

افراد می توانند با بهره برداری درست از پارتیشن شیشه ای فضای مسکونی، اداری و تجاری را مطابق با نیاز و درخواست خود به تعداد بخش های دلخواه تقسیم بندی نماید. حتی می توان از شیشه های رنگی برای پارتیشن اداری استفاده نمود. اما حالا چگونه می توان پارتیشن شیشه ای را در محیط مد نظر به بهترین و صحیح ترین روش نصب و اجرا نمود؟ مسلماً باید نصب و اجرای پارتیشن اداری مخصوصاً پارتیشن شیشه ای منحنی را به افراد کاربلد و متخصص سپرد. در غیر اصن صورت ممکن است نصب به درستی اجرا نشود.

وقتی نوبت به نصب می رسد، دیوارهای شیشه ای منحنی نصبشان پیچیده تر است. با این حال تیم پارتیشن ساز با داشتن سال ها تجربه در زمینه نصب خیلی روان پارتیشن شیشه ای منحنی را نصب می کنند. قبل از اینکه پارتیشن های شیشه ای ساخته شوند، شعاع منحنی باید تعیین شود. سپس باید اطمینان پیدا کنیم که سر و پایه های آلومینیومی همراه آن ساخته شده اند تا بتوان شیشه های منحنی را با دقت در آنها نصب کرد. تجهیزات مورد نیاز برای نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای قوس دار باید با کیفیت و اصل تهیه شوند چرا که حساسیت در برش شیشه ها بسیار بالا است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا باید به مجموعه پارتیشن ساز اعتماد کنیم! با دیدن نمونه کارها و رضایت مشتریان اطمینان پیدا خواهید کرد که بهترین و مقرون به صرفه ترین مجموعه، مجموعه با سابقه پارتیشن ساز می باشد.

نتیجه گیری

پارتیشن شیشه ای منحنی با ظاهری جذاب و متفاوت توانسته است مشتریان زیادی را به سمت خود بکشاند. در این مطلب سعی کردیم با ارائه مطالبی مفید در این زمینه شما را راهنمایی کنیم. توجه داشته باشید که قوس شیشه پارتیشن های منحنی بسته به نیاز و درخواست شما طراحی و تولید می گردد. بنابراین شما می توانید پارتیشینی سازگار با محیط طراحی و نصب کنید. هماهنگی بین اجزای کلی دکوراسیون یکی از مهمترین و قابل توجه ترین موضوعات در دکوراسیون است.

 

سوالات متدوال

1- نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای استاندارد و منحنی یکسان است؟

خیر پارتیشن شیشه ای منحنی به نسبت پارتیشن شیشه ای ساده دارای نصب پیچیده تری است.

2- پروفیل پارتیشن شیشه ای قوس دار را از کجا تهیه کنیم؟

پارتیشن ساز تمام ابزارآلات و تجهیزات لازم برای نصب صحیح پارتیشن شیشه ای منحنی را دارا است.

Call Now Button