میزان عایق صدا (آکوستیک) پارتیشن شیشه ای

عایق صدا (آکوستیک) بودن پارتیشن شیشه ای می تواند همیشه برای شما جذابیت خاصی داشته باشد. معمولا پارتیشن های شیشه ای با اهداف متفاوتی ساخته می شوند که یکی از مهم ترین این اهداف، عایق صدا بودن آنها است. بطور کلی، پارتیشن های شیشه ای می توانند ویژگی های بسیار جالبی داشته باشند، برای مثال، مقاومت بالای آنها در برابر ضربه و فشار و همچنین عایق صدا بودن آنها می تواند برای شما بسیار مهم باشد. در ادامه این مقاله از مقالات پارتیشن ساز همراه ما باشید تا شما را با میزان عایق صدا (آکوستیک) بودن پارتیشن شیشه ای آشنا کنیم.

عایق صدا بودن چه معنی دارد؟ چه کاربردی دارد؟

کاربرد عایق صدا در پارتیشن شیشه ای

عایق صدا بودن که در لغت همان آکوستیک معنی می شود، می تواند به این معنی باشد که شما پس از درج شیشه در بین دو اتاق، هیچ صدایی را از سمت دیوار اتاق نشنوید. معمولا صداهای بلند با پارتیشن های معمولی نیز شنیده نمی شوند. اما صداهای جزئی که با عنوان ریز صداها یا نویز شناخته می شوند، می توانند شما را اذیت کنند. بخصوص اگر بخواهید برای پارتیشن اداری خود شیشه انتخاب کنید.

پارتیشن ساز برای شما پیشنهادی ویژه دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. اما ابتدا بیایید از کاربردهای این شیشه ها به شما بگوییم:

  • استفاده برای بیمارستان ها و مراکز درمانی که نیاز به آرامش بیشتری دارند.
  • استفاده در مراکز آموزشی مثل مدارس و دانشگاه ها که باید آلودگی صوتی هر اتاق جدا از اتاق های دیگر بماند.
  • استفاده در کتابخانه ها که می توان گفت یکی از حساس ترین مکان ها از لحاظ آلودگی صوتی است!
  • در واحدهای مسکونی که نیاز به آرامش درون هر واحد وجود دارد.
  • در بخش های اداری مختلف که هر کارمند و یا تیمی نیاز به آرامش خاصی دارد.
  • و…

اگر شما نیز در هر یک از بخش های بالا مشغول به کار هستید، می توانید به سادگی و با خرید پارتیشن های شیشه ای آکوستیک نیاز خود از آرامش را برطرف کنید.

حتما بخوانید: نکات مهم برای انتخاب پارتیشن های شیشه ای آکاردئونی

مزایای خرید پارتیشن اداری آکوستیک برای دفاتر اداری

معمولا خرید بخش های مختلفی از متریال درونی منازل و اداره ها می تواند هزینه های مختلفی برای شما داشته باشد. اما به عنوان یک خبر خوب، می توان گفت که شما با خرید پارتیشن های شیشه ای می توانید این هزینه را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید. البته باید ابتدا بدانید که چه نیازی از پارتیشن هایی که می خواهید بخرید، دارید.
همچنین باید در نظر داشت که شما چه مزیتی از این پارتیشن ها را در ذهن دارید که می خواهید آنها را بخرید و در محیط کار و یا منزل خود استفاده کنید. مشخص است که پارتیشن آکوستیک عایق صدا است و به همین دلیل تولید می شود که بتواند به راحتی جلوی سر و صدای اضافی را بگیرد. اما بیایید کمی ریز بین تر شویم و بهتر به مزایای خرید پارتیشن شیشه ای نگاه کنیم.

1. همیشه آرامش مهمان محیط کار شما است

معمولا عایق بودن موقت صدا ساده است؛ زیرا اگر سر و صدای بیرون منزل و یا محیط کار کم باشد، حتی شیشه های معمولی نیز عایق صدا خواهند بود. به این دلیل که اصلا سر و صدای خاصی وجود ندارد! اما اگر شما در شرایط پر سر و صدای صبح شنبه نگاهی به محیط اطراف خود بیندازید، مطمئن می شوید که یک متریال کاملا عایق در برابر صدا نیاز خواهید داشت.
خرید پارتیشن شیشه ای آکوستیک می تواند آرامش را برای همیشه به شما هدیه کند.

برای ساخت پارتیشن های شیشه ای از متریال مقاوم و تکنولوژی های بروزی استفاده می شود که باعث می شوند تا مواد نهایی با بهترین کیفیت به شما تحویل داده شوند. در این راستا، بهتر است ابتدا بدانید چه ابعادی از پارتیشن را می خواهید و سپس اقدام به خرید نمایید.

2. نگران اذیت شدن مشتریان پشت تلفن و مراجعین حضوری نیستید

اگر در محیط کار خود همیشه نگران این هستید که مشتریان شما پشت تلفن و یا مراجعین حضوری چگونه آرامش خواهند داشت، می توانید با خرید پارتیشن های شیشه ای این نگرانی ها را برطرف کنید. این نکته بسیار نیز مهم است؛ زیرا هیچ یک از ما نمی خواهیم وارد یک دفتر شویم که تمام سر و صدای شهر درون آن وارد می شود.

علاوه بر محیط کار، شما اگر در منزل باشید و نیاز به آرامش صدایی کامل داشته باشید، باید شیشه های خود را از بهترین نوع آن انتخاب کنید. به همین دلیل می گوییم که پارتیشن های شیشه ای که برای منازل تولید می شوند، می توانند بهترین خرید برای شما باشند.

3. یکبار هزینه می کنید و دیگر نگران تعمیرات نیز نخواهید بود

پارتیشن شیشه ای کم هزینه

معمولا شیشه های مختلفی که به عنوان شیشه های پنجره تولید می شوند، خرابی های مختلف و شکستگی های فراوانی خواهند داشت. علاوه بر این، بخار گرفتن این شیشه ها در زمستان و روز های سرد نیز می تواند رطوبت بیشتری به درون منزل یا محیط کار شما وارد کند.

پس برای از بین بردن این مشکلات نیز می توانید پارتیشن شیشه ای مخصوص خود را انتخاب کنید.
برای این کار، می توانید نسبت ابعاد شیشه مورد نظر را خودتان بگیرید و سپس آن را به ما اعلام کنید. یا می توانید با ما تماس بگیرید تا سفارش را بصورت حضوری از شما دریافت کنیم. به هر حال هدف ما افزایش کیفیت متریال درون دکوراسیون شما است.

4. تمیز نگه داشتن پارتیشن شیشه ای آکوستیک نسبت به شیشه های معمولی ساده تر است

معمولا شیشه های مختلفی که تولید می شوند، با ناخالصی های بسیاری از خط تولید خارج می شوند و به دست مشتری می رسند. متاسفانه این متریال با کیفیت پایین رفته رفته شفافیت ابتدایی خود را از دست خواهند داد و وقت و هزینه زیادی از شما بابت تمیز کاری این شیشه ها خواهد رفت. به همین دلیل خرید یک پارتیشن اداری و یا خانگی می تواند نیاز به تمیز کردن مداوم را نیز بزداید.

همچنین انواع لکه ها و کثیفی ها که روی شیشه های معمولی می مانند، به دلیل جنس نامرغوب شیشه ها، با سختی بیشتری نسبت به پارتیشن ها تمیز خواهند شد. برای تولید پارتیشن ها از بهترین مواد اولیه با بهترین روش های تولید استفاده می شود؛ پس بهترین محصولات نهایی نیز تولید خواهند شد.

⇐ حتما بخوانید: پارتیشن شیشه ای دوجداره

جمع بندی

پس دیدیم که انواع پارتیشن شیشه ای با اهداف مختلف و مزایای بسیار جالبی تولید می شوند. حالا میرسیم به پیشنهاد فوق العاده پارتیشن ساز که فروش فوق العاده پارتیشن های آکوستیک برای شما است. می توانید همین الان با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین می توانید به راحتی و با کمترین دردسر، بهترین پارتیشن های شیشه ای را برای منازل و محیط کار خود سفارش دهید.

می دانیم که هزینه خرید انواع متریال در منازل و اداره ها متفاوت است، اما می توانید با یک بار خرید پارتیشن های شیشه ای، به آرامشی واقعی چه از لحاظ صوتی و چه از لحاظ مالی و ذهنی برسید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

Call Now Button