نقش پارتیشن اداری در مدرن‌ سازی دفتر کار

پارتیشن اداری مدرن دفترکار نقشی جدایی ناپذیر در مدرن‌سازی دفاتر دارد. علاوه بر بهینه‌سازی فضای آزاد، پارتیشن‌ها می‌توانند سطوح مختلفی از حریم خصوصی را بسته به نوع پارتیشن انتخابی برای کارمندان ارائه دهند. اخیرا اهمیت مدرن‌سازی فضای اداری برای مدیران و صاحبان مشاغل روشن شده است. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال راه حل‌های کارآمد و مقرون به صرفه برای تغییر دکوراسیون داخلی دفاتر خود باشند. به دنبال رشد بیشتر، باید با دفاتر شلوغ و تاریک قدیمی خداحافظی کنید. وقت آن رسیده که دکوراسیون دفتر کار خود را متناسب با رنگ دیوار و کف و طرح و نوع میز تحریر تغییر دهید.

یک محیط تاریک، شلوغ و بی‌قرار، پر سر و صدا و کثیف، علاوه برعدم تمرکز کارکنان شما، باعث ایجاد احساس افسردگی و کاهش سطح انرژی آن‌ها می‌شود. اصلا چنین فضایی چگونه می‌تواند توجه ارباب رجوع و مشتری را به خود جلب کند؟
در ادامه این مطلب از مجموعه پارتیشن ساز با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه با کمک یک پارتیشن اداری مدرن، دفتری آرام و مرتب داشته باشید.

یک دفتر مدرن، اعتبار شما را بیشتر نشان می‌دهد

انواع پارتیشن های اداری مدرن  به زیبایی فضای دفترکار می افزایند. نباید فراموش کرد که همیشه در بازار کسب و کار رقابت وجود دارد، البته اولین واکنش مشتری بر اساس کیفیت کار شما است نه ظاهر شما! اما، طبیعی است که اگر در یک دفتر شلوغ و پر هرج و مرج کار کنید، در ابتدای کار امتیاز زیادی از دست خواهید داد. با محیط کاری پر هرج و مرج خود، احتمالاً در بازار رقابتی شکست خواهید خورد. بنابراین، اگر در کار خود کاملاً حرفه‌ای هستید، ارزش آن را دارد که هر چه زودتر یک دفتر مدرن حرفه‌ای داشته باشید. فضای کاری شما بیشترین تأثیر را بر میزان و نوع کار اعضای تیم شما دارد. پس می‌توان نتیجه گرفت که دکوراسیون اداری محیط کار شما مهمترین موضوعی است که باید اولویت‌بندی گردد و به آن پرداخته شود.

دکوراسیون دفتر کار شامل چه مواردی می‌شود؟

اگر بخواهیم تعریفی از دکوراسیون دفتر کار مدرن ارائه دهیم، باید گفت که این نوع طراحی ترکیبی از رنگ‌های خاکستری و سفید در کنار پارتیشن است. میزهای اداری با کمک پارتیشن اداری مدرن، فضای کاری مرتب، روشن و ساده را فراهم می‌کنند که به شما امکان می‌دهد با موفقیت کار کنید، از هر آشفتگی و سردرگمی جلوگیری کنید و به راحتی توجه مشتریان و مخاطبان را به خود جلب کنید.

چند سال پیش دکوراسیون داخلی محیط اداری تنها به خرید صندلی میز و مبلمان اداری برای شرکت محدود می‌شد، اما اکنون با ظهور قطعات اداری مدرن، اهمیت دکوراسیون داخلی اداری نیز بیش‌تر شده است. در این میان پارتیشن‌های اداری مدرن یکی از پرکاربردترین نمونه‌های دکوراسیون داخلی اداری هستند که به دلیل هزینه کم و سرعت اجرای بالا بسیار محبوب شده اند. بنابراین، امروزه می توانید به وضوح شاهد تاثیر پارتیشن های اداری بر دکوراسیون داخلی فضای کاری باشید.

انتخاب پارتیشن برای تجهیزات اداری

انواع پارتیشن های اداری مدرن 

پارتیشن اداری مدرن دفترکار که باید در طول ساخت و ساز استفاده کنید، به نیازها و ترجیحات شما بستگی دارد. انواع مختلف کسب و کار، الزامات متفاوتی خواهند داشت. طراحی Fitout و برندسازی برای هر کسب و کاری مهم است. اگر می‌خواهید ظاهر و احساس خاصی ایجاد کنید، انتخاب نوع بخش‌های مورد استفاده می‌تواند تأثیر بصری قوی داشته باشد. اگر به دنبال مدرن‌سازی دفتر کار خود هستید، افزودن چند پارتیشن اداری مدرن می‌تواند به تغییر کامل فضای شما کمک کند.

حتما بخوانید: مزایای استفاده از شیشه مات در پارتیشن های اداری مدرن

انواع پارتیشن اداری مدرن دفترکار

مهم نیست که چه نوع دکوراسیون داخلی را می‌خواهید برای دفتر کار خود انجام دهید، پارتیشن‌های اداری متنوعی وجود دارند که می‌توانید بر حسب سلیقه خود انتخاب کنید. پارتیشن‌های گچی، پارتیشن تک جداره شیشه ای، کامپوزیتی، چوبی، آکوستیکی، پارتیشن‌های مقاوم در برابر آتش و آب از رایج‌ترین پارتیشن‌های مورد استفاده در داخل ساختمان هستند.

در این قسمت مقاله، مروری مختصر بر برخی از انواع پارتیشن‌ها را آورده ایم:

 • پارتیشن گچی
  پارتیشن اداری آماده گچی یک ساختار دائمی است که اغلب برای حفظ حریم خصوصی و همچنین برای پنهان کردن چیزهایی مانند لوله‌ها و کابل‌ها استفاده می‌شود. اگر به دنبال پارتیشن اداری ارزان هستید، این مدل می تواند یکی از انتخابهای شما باشد.
 • پارتیشن‌های تک جداره شیشه‌ای
  پارتیشن اداری مدرن شیشه ای یکی از زیباترین انواع پارتیشن های اداری است. بارزترین مزیت پارتیشن‌های شیشه‌ای توزیع نور طبیعی است. ظاهر «باز» که این نوع پارتیشن‌ها به فضا می‌دهند به ویژه در فضاهای کوچک مفید است. اگر دکوراسیون داخلی دفتر شما به سیک مینیمال است، نصب پارتیشن اداری شیشه‌ای یک گزینه عالی برای شما محسوب می‌شود.
  به لطف پارتیشن تک جداره شیشه ای، فضای شما به بهترین شکل تقسیم می‌شود و در عین حال دکوراسیونی مدرن ارائه می‌دهد. می‌توانید دفاتر کوچکی در فضای خود ایجاد کنید یا کل طبقه را با پارتیشن‌های شیشه‌ای دیوار به دیوار تجهیز کنید
  یکی از مزایای پارتیشن شیشه‌ای این است که اضافه کردن ویژگی‌هایی مانند لوگوی شرکت شما که می‌تواند از نظر بصری جذاب باشد، آسان است.
 • پارتیشن اداری مدرن دفترکار عایق صدا یا آکوستیکی
  برای تاسیسات تجاری که نیاز به مسدود کردن صدا دارند، پارتیشن‌های عایق صدا یک راه حل عالی هستند. این نوع پارتیشن‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که صدا را جذب می‌کنند و سطح بالایی از حریم خصوصی و راحتی را برای کارکنان فراهم می‌کنند. استفاده از این پارتیشن‌ها از نظر نصب مانند پارتیشن‌های معمولی است.
 • پارتیشن اداری مدرن دفترکار کامپوزیتی
  اگر به دنبال کمی تفاوت هستید، واحدهای اداری شما می‌توانند ترکیبی از گچ، شیشه و چوب باشند. این پارتیشن اداری آماده، دارای یک دیوار محکم در پایین و یک بخش شیشه‌ای در بالا است.
  دلیل اصلی استفاده از پارتیشن‌های کامپوزیت این است که به نور اجازه عبور می‌دهند و در عین حال حریم خصوصی افراد را نیز حفظ می‌کنند.
 • پارتیشن اداری مدرن چوبی
  یک دلیل مهم وجود دارد که پارتیشن‌های اداری چوبی بسیار مورد توجه طراحان قرار گرفته اند. این تقسیم‌کننده‌ها ظاهری زیبا و مجلل به دفتر شما می‌دهند که تأثیر زیادی در مدرن‌سازی فضای اداری شما خواهد داشت.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری مدرن دفترکار، به متریال، متراژ، سلیقه شما و قیمت روز ارز بستگی دارد. اگر برای خرید پارتیشن اداری تصمیم خود را گرفته اید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و با مشاوره با متخصصین ما در مجموعه پارتیشن ساز از قیمت دقیق پارتیشن مناسب دفترکارتان آگاه شوید.

سخن آخر

در این مطلب درباره نقش پارتیشن اداری در مدرن‌سازی دفاتر اداری صحبت کردیم، تا یک ایده کلی از دکوراسیونی که می‌خواهید در نظر بگیرید به شما ارائه دهیم. توصیه می‌شود قبل از تصمیم گیری نهایی با یک متخصص دکوراسیون داخلی مشورت کنید. علاوه بر عملکرد، عوامل مهمی مانند هزینه، سرعت و سهولت نصب نیز باید در نظر گرفته شود. به همین دلیل است که تیم مجرب مجموعه پارتیشن ساز آماده است تا در تمامی نیازهای شما، از جمله انتخاب و نصب پارتیشن اداری مدرن دفترکار که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، به شما کمک کند.

Call Now Button