صفر تا صد اجرای پارتیشن شیشه ای مطب دندانپزشکی

به طور کلی پارتیشن ها به عنوان جدیدترین و مدرن ترین محصولات در دکوراسیون های اداری امروزی شناخته می شوند. در حال حاضر پارتیشن ها در انواع مختلفی تولید می شوند که هر یک از آن ها دارای محبوبیت خاصی در بین مردم هستند. یکی از زیباترین پارتیشن هایی که آن را در اکثریت مراکز اداری مشاهده کرده ایم، پارتیشن شیشه ای می باشد. این محصول دارای ویژگی های خاصی بوده که سبب منحصر به فرد شدن آن شده است.

یکی از مراکزی که استفاده از پارتیشن شیشه ای سبب دو چندان شدن زیبایی آن می شود، مطب های دندانپزشکی هستند. امروزه محصولات زیادی با عنوان پارتیشن شیشه ای مطب دندانپزشکی تولید می شوند که مخصوص این مراکز هستند. نیاز است تا قبل از تهیه پارتیشن خود حتما اطلاعاتی را در رابطه با نحوه نصب و اصطلاحا صفر تا صد اجرای آن کسب کنید.

پارتیشن شیشه ای چیست؟

آشنایی با پارتیشن شیشه ای مطب دندانپزشکی

قبل از بررسی صفر تا صد نصب پارتیشن شیشه ای باید اطلاعاتی را در رابطه با خود این محصولات داشته باشید. به طور کلی پارتیشن های شیشه ای به عنوان محصولاتی جایگزین دیوار ها در اداره جات شناخته می شوند که پیرامون شما را احاطه می کنند. این محصول می توانند با ایجاد فضای امن و شیک برای شما، سبب افزایش تمرکز و نظم در اداره شوند.

اما علاوه بر تمامی مسائل ذکر شده، شما می توانید پارتیشن های شیشه ای را پس از مدتی به شعبات جدید خود انتقال دهید. این مسئله یعنی پارتیشن های شیشه ای متحرک هستند و امکان حرکت و جا به جایی به مکان های مختلف را دارند. این موضوع باعث می شود تا شما هزینه های بسیار کمتری را برای دکوراسیون مراکز جدید آینده خود پرداخت کنید.

بررسی صفر تا صد اجرای پارتیشن شیشه ای

قبل از تهیه پارتیشن شیشه ای باید حتما صفر تا صد اجرای پارتیشن شیشه ای را به خوبی بررسی کنید. این موضوع باعث می شود تا با پروسه نصب و اجرای این محصول آشنایی پیدا کنید تا به هیچ گونه مشکلی در ادامه مسیر خود بر نخورید.

نیاز است که بدانید نصب این محصول پروسه بسیار مهمی بوده که وجود مشکل در آن سبب ایجاد مشکلات بیشتری در آینده می شود. بنابراین حتما به فرآیند نصب پارتیشن شیشه ای مطب دندانپزشکی خود توجه داشته باشید.

بررسی فضای دندانپزشکی و ساخت کانال های مخصوص
در ابتدا متراژ مطب دندانپزشکی شما برای نصب پارتیشن شیشه ای مورد بررسی قرار می گیرد تا این فرآیند با مشکل روبرو نشود. پس از بررسی متراژ موردنظر شما و نوع نقشه کشی و طرح های موجود در ذهن شما، تولید کانال های مخصوص پارتیشن صورت می گیرد.
معمولا کانال های پارتیشن شیشه ای به صورت حروف U هستند تا در بالا و پایین پارتیشن شیشه ای شما قرار بگیرند. در واقع اصلی ترین وظیفه کانال U نگهداری پانل پارتیشن های شیشه ای شما می باشد. این کانال ها در چهار ضخامت مختلف یافت می شوند و به شما امکان می دهند تا بتوانید دهانه پانل پارتیشن خود را با ضخامت کانال U شکل تطبیق کنید.

پس از مطابقت دادن کانال و پانل پارتیشن، باید کانال را سوراخ کرده و با استفاده از پیچ ها به قسمت های مختلف فضای خود مانند سقف، کف و دیوار ها پیچ کنید. معمولا تمامی مراحل ذکر شده توسط شرکت های معتبری مانند شرکت پارتیشن شیشه ای پارتیشن ساز به شما توضیح داده می شود.

 • پانل های شیشه ای
  پس از قرارگیری کانال U در فضای موردنظر، باید پانل های شیشه ای را از طریق دهانه درب به سمت کانال U انتقال دهید. پس از انتقال پانل ها، می توانید با استفاده از پکر ها به تراز دقیق و عمودی شیشه ها اقدام کنید. در نظر داشته باشید که پارتیشن شیشه ای مطب دندانپزشکی باید از پانل هایی با اتصالات عمودی در ساختار خود بهره مند باشد.
 • اتصالات مختلف و یراق آلات پارتیشن شیشه ای
  پس از قرار گیری پانل های پارتیشن شیشه ای مطب دندانپزشکی، می توان آن ها را به صورت عمودی و کاملا دقیق به وسیله لولا های چدنی وصل نمود. لولا های به کار رفته در ساختار این پارتیشن ها باعث می شود تا شما بتوانید از ساختار محکم تر این محصولات بهره مند شوید. بدین ترتیب باید حتما از لولا های محکمی برای ایجاد چهره عمودی پارتیشن ها استفاده کنید.
 • واشر های لاستیکی
  پس از قرار گیری پانل های شیشه ای به صورت عمودی در کنار یکدیگر، از واشر لاستیکی برای ثابت کردن پانل در کانال U استفاده می شود. در این فرآیند باید واشر لاستیکی را در کانال U به دو طرف شیشه های فشار داد تا آن در کانال U قرار بگیرد.
 • نصب درب های پارتیشن شیشه ای
  در پایان نصب پارتیشن شیشه ای باید توجه خود را به نصب درب های این دکور نیز جلب کنید. معمولا درب های شیشه ای این محصولات به صورت متقارن بوده و باید تا 180 درجه باز شوند. برای نصب آن باید یک صفحه را به وسیله پیچ های مخصوص به کف زمین وصل کنید. پس از انجام این فرآیند باید نقطه محوری کانال U را در بالای صفحه کف قرار داده و آن را ثابت گردانید.

پس از انجام این فرآیند باید درب را به سمت نقطه محوری کانال U خم کنید تا پیچ قفل و بقیه اجزای آن را ببندید. پس از انجام این کار می توانید از درب پارتیشن شیشه ای خود به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید. نیاز است که بدانید به دلیل ساختار شیشه ای این محصولات، قرار دهی اشتباه پیچ در پارتیشن ها می تواند سبب آسیب های جبران ناپذیری شود. بنابراین حتما از مراکز معتبر مشاوره گرفته و یا از خدمات آن ها استفاده کنید.

⇐ حتما بخوانید: شیشه هوشمند در پارتیشن های شیشه ای + مزایا آن

مراکز نصب پارتیشن

امروزه مجموعه های بسیار زیادی در سراسر کشور به ارائه خدمات اجرای پارتیشن شیشه ای مطب دندانپزشکی می پردازند. یکی از معتبر ترین مجموعه هایی که در سال های اخیر با محبوبیت گسترده مردم مواجه شده، شرکت پارتیشن ساز می باشد.

این مجموعه با داشتن کارکنان مجرب توانسته است در حوزه اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای عملکرد بی نظیری را داشته باشد. بدین ترتیب شما می توانید با بهره گیری از خدمات این مرکز از تهیه و نصب منحصر به فرد این محصول بهره مند شوید.

Call Now Button